Dagmara Kaźmierska
instagram.com queen_of_life_77
Klaudia Bochenek - 16 Maja 2020

Dagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasu

Dagmara Kaźmierska postanowiła poprosić o pomoc. Spotkała się z dramatyczną sytuacją - najbardziej niepokojące jest to, że pozostało mało czasu, aby osiągnąć cel. Zdecydowała się nagłośnić wszystko za sprawą mediów społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska wie, że fani wspierają ją jak nikogo innego. Zdecydowała się to wykorzystać i zaapelować o pomoc - liczy się czas.

Dagmara Kaźmierska postanowiła nagłośnić akcję, każdy może pomóc

Wielu widzów ma za złe Dagmarze Kaźmierskiej jej ciemną przeszłość - odbyła karę m.in. za prowadzenie domu publicznego. Niektórzy przyznają, że od dłuższego czasu pokazuje bardziej ludzkie i empatyczne oblicze. Podczas nagrań do "Królowych życia" widzowie niejednokrotnie mogli przekonać się o jej troskliwości i wrażliwości. Tym razem Dagmara Kaźmierska postanowiła wykorzystać swoje zasięgi i tysiące obserwujących ją fanów, aby poprosić o pomoc. Czas ucieka, a każdy grosz ma ogromne znaczenie.

mamaByła w ciąży 27 razy, urodziła 69 dzieci. Wydarzyło się naprawdę, jak to możliwe?Czytaj dalej

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instastory link do zbiórki na leczenie pewnego chorego chłopczyka. Królowa życia zachęca do wpłat, kierując w stronę fanów słowa "Pomagamy, Kochani". Przypadek 1,5-rocznego Wojtusia Howisa musiał mocno nią poruszyć. Chłopczyk z Galewic choruje na rdzeniowy zanik mięśni, a jedynym ratunkiem jest terapia genowa. Termin zbiórki mija 30 czerwca, a wirtualna skarbonka ledwie przekroczyła 50%.

Ponad 4,5 mln zł do uzbierania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska przeszła operacjęAgnieszka Chylińska przeszła operację podczas izolacji? Nie cichną głosy po publikacji ostatniego nagraniaCzytaj dalej

Zbiórka opiewa na kwotę 10 mln zł, zebrano dopiero 5 247 939,29 zł (stan na 16.05 21:20). Wojtuś ma już 17 miesięcy, a lek, na który zbierają internauci, należy podać przed upływem 2. roku życia.

- W maju zeszłego roku w USA pojawiła się nowatorska terapia genowa, która działa inaczej niż lek dostępny w Polsce, wpływając bezpośrednio na uszkodzony gen SMN1 i pomagając dostarczyć odpowiednią ilość białka. Terapia ma też inną ważną zaletę, bo polega na jednorazowym podaniu, które wystarcza na całe życie. Mówi się, że jest to najdroższy lek świata, bo kosztuje ponad 2 miliony dolarów. Dla Wojtusia i innych dzieci z SMA to ogromna nadzieja na normalne życie i pozbycie się tych wszystkich rurek i sprzętów. Problem jest taki, że trzeba ją podać przed ukończeniem 2. roku życia, a najlepiej jak najszybciej po otrzymaniu diagnozy, żeby choroba ukradła dziecku jak najmniej zdrowia - pisze na stronie Siepomaga mama Wojtusia, pani Izabela.

Dzisiaj grzeje:

1. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości ministerstwa zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce
2. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Już od dzisiaj obowiązują nowe zasady

Zbiórka została uruchomiona 6 lutego, a do jej końca pozostało 1,5 miesiąca. Trzeba uzbierać jeszcze ponad 4,5 mln zł. Chłopczyk za 7 miesięcy skończy dwa latka, a wtedy będzie już za późno. Swoją cegiełkę można dorzucić TUTAJ.

Obrazy Pikio

Fot. instagram.com/queen_of_life_77/

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO wyznało niepokojącą prawdę. Najnowszy komunikat w sprawie epidemii koronawirusa
  2. Piękna Polka przegrała zakład. Musiała się rozebrać i wejść do lodowatego morza (WIDEO)
  3. Jednej rzeczy w filmie Sekielskich nie było. Właśnie ujawniono nowe dowody ws. biskupa Janiaka
  4. Czym jest choroba PIMS-TS, która atakuje dzieci razem z koronawirusem? Wiadomo, jak rozpoznać objawy
  5. TVP nagle przekazało niewiarygodną wiadomość. Ciężko w to uwierzyć, totalne zaskoczenie
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

ChłopiecZwiązali 6-latka i zamknęli w szopie. Powód, dla którego znęcali się nad chłopcem, nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News