Dagmara Kaźmierska do tej pory ukrywała swoją mamę. Teraz opublikowała wyjątkowe zdjęcie, fani wziebowzięci

Dagmara Kaźmierska do tej pory ukrywała swoją mamę. Teraz opublikowała wyjątkowe zdjęcie, fani wziebowzięci Źródło: instagram.com queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich. Do tej pory starała się dbać o prywatność mamy, ale ostatnio w końcu zdecydowała się opublikować w sieci jej zdjęcie. Obserwatorzy są pod ogromnym wrażeniem.

Dagmara Kaźmierska co i rusz dostarcza sympatykom sporą dawkę pozytywnych wrażeń. Charyzmatyczna "królowa życia" skrupulatnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się ciekawszymi epizodami z życia, których widzowie nie mieli okazji zobaczyć na antenie TTV. Najchętniej dzieli się tam fotkami z przyjaciółmi czy ukochanym synem. Kilka dni temu nie zabrakło również brata, a teraz przyszedł czas na mamę. Niesamowite zdjęcie. 

Dagmara Kaźmierska wreszcie pokazała mamę 

Nie ma dnia, by na Instagramie Kaźmierskiej nie pojawiło się choć jedno zdjęcie. Jak na prawdziwą "królową życia" przystało, ta z zapałem dzieli się tam nawet zwykłym życiem codziennym, swoimi przemyśleniami czy zdradza plany na przyszłość. Najnowszą publikacją wszystkim aż zaparła dech, pokazując zdjęcie z synem Conanem i mamą. Na ten dzień fani czekali z ogromnym zniecierpliwieniem. 

- Mama: pomoże zawsze, kiedy potrzebujesz. Nakarmi, nawet kiedy nie ma za co. Przytuli, kiedy ci smutno. I kocha bez względu na wszystko, co byś nie zrobił - zaczęła swój wpis Kaźmierska. 

W dalszej części Dagmara postanowiła oficjalnie przedstawić swoją mamę, którą, jak się okazuje, już od kilku lat próbuje namówić do wzięcia udziału w "Królowych życia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Przedstawiam Wam moją mamę, Romcię, którą usilnie proszę od kilku lat, żeby wzięła udział w "Królowych". Ale konsekwentnie odmawia, argumentując: "Ty już raz dziecko w swoim życiu karierę zrobiłaś. Przez to o mnie cała Polanica gadała. Już więcej rozgłosu nie potrzebuję". Ale może kiedyś, kiedyś... Tymczasem moje dwa serduszka jadą ze mną na Komunię do Antosia. I teraz już widzicie, że Conanek to jest cała babcia Romcia. Nosek, oczy i usta po Romci. Nawet lewe oko opada mu jak u mojej Mamci. Całujemy mocno! - pisze gwiazda TTV. 

Fani nie dowierzają. Posypały się komentarze 

Nie minęło wiele czasu, a pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy. Zaskoczeni publikacją fani zasypali Kaźmierską i jej mamę komplementami. Niektórzy nawet twierdzą, że te wyglądają jak siostry.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy są zdruzgotani, śmierć nadeszła tak nagle. Media właśnie przekazały wiadomość o śmierci Arkadiusza Tymoszuka

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

- Wow! Bardzo młodo wygląda pani mama - zauważa obserwatorka. 

- Mogłybyście być siostrami - stwierdza kolejna.

- Mama? Qrcze, wygląda jak troszkę starsza siostra - potwierdza jedna z internautek. 

- Super rodzinka - czytamy. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️MAMA❤️POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ❤️NAKARMI , NAWET GDY NIE MA ZA CO ❤️PRZYTULI , KIEDY CI SMUTNO ❤️I KOCHA , BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO -CO BYŚ NIE ZROBIŁ ❤️Po prostu 💙MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTÀPI 💙Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ😜🙈Ale może kiedyś , kiedyś ... Tymczasem moje dwa serduszka ❤️❤️ @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia ❤️ I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜😜😜Całujemy mocno ❤️ @conanbestia @optyk.kochanski

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunek
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Marian Opania wspólnie z żoną po 53 latach od ślubu ciągle obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Piękna miłość
  4. Natychmiastowa ewakuacja szpitala. Karetkami wywożą dorosłych i schorowane dzieci, sytuacja jest bardzo zła
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News