Dagmara Kaźmierska
Instagram.com queen_of_life_77
Monika Majko - 14 Listopada 2020

Dagmara Kaźmierska nie była w stanie powstrzymać łez. Śmierć przyszła niespodziewanie, nadal cierpi

Dagmara Kaźmierska wciąż nie może pogodzić się ze stratą, gwiazda "Królowych życia" nie była w stanie ukryć wzruszenia. Przed kamerami popularnego show stacji TTV polały się łzy. Celebrytka wciąż cierpi.

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że jest to dla niej wyjątkowo bolesne. Gwiazda do dzisiaj nie może pogodzić się z nagłą śmiercią, wciąż cierpi po stracie. Fani byli poruszeni widokiem płaczącej "Królowej życia", która na co dzień pokazuje raczej swoje twarde oblicze.

Dagmara Kaźmierska nie może otrząsnąć się po stracie

W życiorysie gwiazdy "Królowych życia" nie brakuje sensacji. Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudną przeszłość, jednak celebrytka nie unika rozmów o niej i otwarcie dzieli się tym, co przeżyła i jakie błędy w przeszłości popełniła.

Gwiazda uwielbianego przez widzów show stacji TTV ma za sobą m.in. kilkumiesięczny pobyt w więzieniu m.in. za sutenerstwo. Dagmara Kaźmierska przyznała, że to czas rozłąki z jednym synem, Conanem, był dla niej największą karą i nigdy już nie ma zamiaru do tego dopuścić.

Niebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiNiebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiCzytaj dalej

Oprócz syna w życiu Dagmary Kaźmierskiej była jeszcze jedna ważna postać. Babcia Ela wspierała ją w najtrudniejszych momentach i była dla celebrytki prawdziwą ostoją. Kaźmierska wielokrotnie podkreślała swoje przywiązanie do babci, która jakiś czas temu odeszła.

Śmierć ukochanej babci była dla gwiazdy TTV ogromnym ciosem, z którego nie otrząsnęła się do dziś. 1 listopada wspomniała zmarłą krewną we wzruszającym wpisie na Instagramie. Do postu dołączyła również kilka zdjęć babci. Widać, że to właśnie po niej odziedziczyła zamiłowanie do fantazyjnych okularów i świecącej biżuterii.

- NASZA PAMIĘĆ TO ICH DALSZE ŻYCIE. Jak to pięknie powiedziałeś Mój Drogi. @aleksandersiczek Nie ma pięknej Elżbiety i Teresy. Każdy z Nas za kimś płacze Kochani. Miejmy Ich w sercach , pamięci … Kochajmy się . Nie kłóćmy , bo niewiadomo kiedy … I nikt Ich Nam nie zwróci. Budzisz się ze mną Babciu codziennie i zasypiasz też ze mną. Widzisz z góry jak bardzo Ciebie brak … Całuję mocno Kochani. (zachowano pisownię oryginalną) - napisała Dagrmara w dniu Wszystkich Świętych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska wciąż wspomina swoją ukochaną babcię

Niedawno gwiazda znów dała upust swoim emocjom i przed kamerą programu "Królowe życia" polały się łzy. Dagmara Kaźmierska wybrała się do sklepu wraz z synem, by młody mężczyzna mógł wybrać sobie fartuch lekarski, który potrzebny jest mu na studia.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Wiceminister zdrowia ujawnił, co stanie się 18 listopada. Zostało tylko kilka dni, zdumiewające doniesienia dla mieszkanek Polski

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Ten moment bardzo wzruszył Dagmarę Kaźmierską. Celebrytka wyznała, że jej babcia na pewno byłaby bardzo dumna ze swojego prawnuka, który spełnił swoje marzenia i dostał się na studia medyczne.

– Babci już nie ma. Na pewno byłaby dumna, gdyby mogła to zobaczyć, że dostał się. No ale ona patrzy, ona mu pomaga. Żadna materialna rzecz nie sprawiła mi tyle radości jak to, że się dostał (na medycynę red.). Tylko żeby dalej poszło dobrze, tylko tego mogę sobie życzyć – mówiła Dagmara Kaźmierska wzruszona do łez.Dagmara Kaźmierska

Instagram.com queen_of_life_77

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające nagranie zza zamkniętych drzwi szpitala. Widać całą prawdę o wydarzeniach na oddziale
  2. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Prawdziwa "bomba witaminowa". Przepyszna surówka z buraków, ogórków kiszonych i popularnych owoców
  7. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News