Niebywałe, co studiowała Dagmara Kaźmierska. Pilnie strzeżona tajemnica zadziwia

Niebywałe, co studiowała Dagmara Kaźmierska. Pilnie strzeżona tajemnica zadziwia Źródło: queen_of_life_77 Instagram.com

Dagmara Kaźmierska to niewątpliwie najjaśniejsza gwiazda programu "Królowe życia". Celebrytka chętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach społecznościowych, lecz mało kto wie, co studiowała popularna blondynka. Akurat tę kwestię swojego życiorysu Dagmara Kaźmierska niezbyt często porusza, ale ostatnio, chyba przez przypadek, uchyliła rąbka tajemnicy.

Dagmara Kaźmierska znana jest przede wszystkim ze swojej bezpośredniości i właśnie za to cenią ją fani. "Królowa życia" nie ukrywa, że chętnie korzysta ze swojej rozpoznawalności i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko 900 tys. ludzi, jednak mało kto wie, co takiego studiowała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska ceniona jest przez fanów za podejście do życia

Dagmara Kaźmierska okazała się tak popularna, że swego czasu otrzymała nawet od stacji osobny program, w którym wraz ze swoim przyjacielem Jacusiem podróżowała po Maroko. To niecodzienne widowisko przyciągnęło przed telewizory zaskakującą liczbę widzów, jednak obecnie Dagmara Kaźmierska skupia się głównie na swojej działalności w social mediach. Na Instagramie codziennie zaskakuje obserwatorów swojego profilu migawkami z luksusowego życia i co chwila reklamuje kolejne produkty sponsorów. Nie przeszkadza to jednak jej fanom, którzy doceniają jej bezpośredniość oraz bezpardonowość. Jednak kierunek studiów, jaki wybrała w swojej młodości królowa życia będzie dla wszystkich sporym zaskoczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niezbyt często porusza ten wątek

Choć o życiu "Królowej" wiadomo sporo, to jednak moment, gdy większość młodych osób wybiera swoją ścieżkę zawodową praktycznie w ogóle nie pojawia się w prowadzonych przez nią rozmowach. Wyjątkiem był moment, który został uchwycony na kamerach w czasie kręcenia jednego z odcinków popularnego show. Dagmara Kaźmierska w rozmowie z synem zdradziła, że swego czasu była studentką prawa, jednak ja sama szczerze wyznała "w życiu poszła na lewo". To jedyne, co wiadomo na temat jej wykształcenia wyższego. Nie zdradziła czy ukończyła kierunek, czy porzuciła naukę. Jedno jest natomiast pewne.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus na pogrzebie. Sanepid pilnie szuka uczestników

2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Z wakacji nad Bałtykiem wrócili zakażeni

3. Największa liczba zachorowań od początku epidemii. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

Dagmara Kaźmierska nie związała swojej przyszłości z nauką

Pewnym faktem na temat jej wykształcenia jest to, że Dagmara może pochwalić się zdaną maturą. Jak widać brak wykształcenia wyższego nie przeszkodził jej w spełnianiu swoich marzeń i wygląda na to, że jest zadowolona z tego, co do tej pory udało jej się osiągnąć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje ważny polski duchowny
  4. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  5. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Źródło: JastrząbPost

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News