Dagmara zdradziła, co miało się stać z jej synem. Lepiej usiądźcie

Dagmara zdradziła, co miało się stać z jej synem. Lepiej usiądźcie Źródło: YouTube / TTV

Dagmara Kaźmierska, najbardziej znana w Polsce królowa życia, zdradziła, co miało stać się z jej synem. Aż trudno w to uwierzyć. Dobrze, że tak się nie stało.

Dagmara Kaźmierska wciąż cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Ta ekscentryczna bohaterka "Królowych życia" wciąż zaskakuje kolejnymi wypowiedziami, którymi rozbawia grono swoich fanów. Ostatnio Dagmara pochwaliła się, jakie miała plany wobec swojego ukochanego synka. Chłopak ma szczęście, że tak się jednak nie stało. 

Dagmara Kaźmierska szczerze o swoim synu

Królowa życia niedawno wypowiedziała się na temat jej związku z nowym mężczyzną, z którym planuje ślub. Opowiedziała także o  swoim życiu i małżeństwie z byłym mężem. Celebrytka coraz śmielej opowiada o swoim życiu prywatnym. Objaśniła również, dlaczego jej jedyny syn nosi tak wyjątkowe i rzadko spotykane imię. Jej dorosły już syn na imię ma Conan, a jak zdradziła Kaźmierska, mógł mieć jeszcze bardziej nietypowe imię. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Conan - imię dla wojownika 

Jak sama zdradziła, chciała nazwać syna jeszcze bardziej nietypowo. Stanęło jednak na Conanie. Imię natychmiastowo kojarzy się z filmem pt. "Conan Barbarzyńca", co jest całkiem trafnym skojarzeniem. Wygląda na to, że chłopak dopiero niedawno wziął sobie do serca pochodzenie swojego imienia, bo zaczął chodzić często na siłownię, jego ramiona stały się umięśnione, a na brzuchu pojawił się kaloryfer. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

Dagmara wyznała, że chciała nazwać synka inaczej, ale to jej były mąż, który ma duszę wojownika, naciskał na nadanie synowi tego właśnie imienia. Ona od początku chciała dać jedynemu synowi na imię Evander. Chłopiec finalnie został nazwany Conan Shingoo Kaźmierski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show
  4. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby
  5. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News