Zapytał Dagmarę Kaźmierską o jej mroczną przeszłość. Reakcja powaliła go na kolana

Zapytał Dagmarę Kaźmierską o jej mroczną przeszłość. Reakcja powaliła go na kolana Źródło: kadr programu "Królowe życia" TTV

Dagmara Kaźmierska została wprost zapytana o mroczną przeszłość. Choć kilkukrotnie już zdarzało jej się wracać do niej pamięcią, tym razem reakcja celebrytki przerosła najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Dagmara Kaźmierska dźwiga bagaż niekoniecznie budujących doświadczeń - przed laty na ponad rok trafiła do więzienia. Oskarżono ją o sutenerstwo. Dzięki programowi "Królowe życia" rozpoczęła zupełnie nowe życie i dziś jest zupełnie inną osobą, a w show stacji TTV uchodzi za najbarwniejszą postać, którą widzowie oglądają najchętniej. Niestety, chociaż o jej przeszłości mówi się o wiele mniej, Kaźmierska nie jest w stanie całkowicie się od niej odciąć, dlatego ten temat co jakiś czas powraca.

Dziennikarz zapytał ją o szemraną przeszłość. Co na to Dagmara Kaźmierska? 

Odkąd Kaźmierska pojawiła się w "Królowych życia" kojarzona jest już jako celebrytka, a nie przestępczyni. Dzięki popularności miała też możliwość zagrać w najnowszym filmie Patryka Vegi pt. "Pętla", którego głośna premiera miała miejsce niedawno. Kaźmierskiej oczywiście na niej nie zabrakło, a w czasie wywiadu z dziennikarzem Pudelka, została wprost zapytana o to, czy nie boi się, że prasa zacznie wykorzystywać wstydliwe fakty z jej przeszłości. Chociaż Dagmara od dawna zachowuje zdrowy dystans do tych spraw, tym razem zareagowała nieco ostrzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Czy ja bym zagrała w tym filmie czy nie, m.in. tacy jak wy ciągle mnie szarpią, to chyba nie ma różnicy, czy ja zagram w jakimś filmie, czy nie zagram, bo ciągle wywlekacie sprawy z przeszłości - odpowiedziała Kaźmierska. 

Dziennikarz Pudelka zapytał Kaźmierską również o to, jakie jest jej zdanie na temat "nazywania gwiazdami osób z określoną przeszłością". 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromne ognisko koronawirusa w polskim szpitalu. Wszystko przez jednego pacjenta, oddział zamknięto

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie

- Nie wiem, co bym im powiedziała, bo ja nie znam osób z szemraną przeszłością. […] Dla kogo gwiazda, dla tego gwiazda. Jeżeli macie na myśli mnie, to ja się wcale nie czuję żadną gwiazdą. To wy to sprawiacie, że ciągle piszecie. Nie piszcie o mnie, nie będą ludzie mówi - mówiła w rozmowie z Pudelkiem Dagmara Kaźmierska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelm
  2. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"
  3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki
  4. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  5. Tadeusz Rydzyk pociąga za sznurki i mści się na Jarosławie Kaczyńskim? Zaskakujące kulisy sporu

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News