Czym zajmuje się partnerka Chajzera? Mocno się zdziwicie

Czym zajmuje się partnerka Chajzera? Mocno się zdziwicie Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Walczak

Filip Chajzer od dłuższego czasu pozostaje w związku z Małgorzatą Walczak, która niedawno została także matką jego syna, Aleksandra. Chociaż dziennikarz jest niezwykle popularną osobą, do sieci przecieka bardzo mało informacji na temat jego ukochanej. Właśnie dowiedzieliśmy się jednak, czym na co dzień się zajmuje.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Chajzer i Walczak oficjalnie zostali parą. Dziennikarz TVN wspomniał o niej po raz pierwszy w maju 2016 roku.

Kim jest partnerka Chajzera?

Reporterka pracowała wtedy dla TVP Info, co wywołało niemały medialny skandal. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż przez bardzo długi czas zakochani starali się ukrywać szczegóły prywatnego życia. ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska zszokowała Polskę. Ujawnia wyuzdane łóżkowe sekrety Kiedy jednak Walczak zaszła w ciążę, Chajzer nie mógł powstrzymać emocji i często dzielił się szczęściem ze swymi fanami. Dopiero wtedy publiczność mogła bliżej poznać ukochaną dziennikarza.

Chajzer i Walczak zawsze razem

Co ciekawe, gwiazdor TVN zdecydował się właśnie wyznać, czym na co dzień zajmuje się obecnie jego partnerka. Będziecie naprawdę zdziwieni, gdyż wygląda na to, że Walczak ostatecznie porzuciła dziennikarską karierę. ZOBACZ TAKŻE: Kto jej to zrobił?! Gwiazda „M jak Miłość” brutalnie pobita - Jesteśmy razem w życiu i w pracy i uważam, że to jest rozwiązanie doskonałe. Gosia jest genialnie precyzyjna w tym, co robi, doskonale dba o moje interesy i o mój czas, a przy okazji o swoje interesy i swój czas - powiedział Chajzer w rozmowie z magazynem "Viva!".  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News