Czy Stuu ma dziewczynę? Sprawa jest skomplikowana

Czy Stuu ma dziewczynę? Sprawa jest skomplikowana Źródło: Instagram

Czy Stuu ma dziewczynę? Fani polskiego youtubera i osobowości medialnej są bardzo ciekawi życia prywatnego swojego idola. Pojawiają się różne nowe spekulacje na temat spraw sercowych Stuu.

Czy Stuu ma dziewczynę? Fani polskiego youtubera są bardzo ciekawi życia miłosnego swojego idola. Stuu, a tak naprawdę Stuart Kluz-Burton, jest jedną z najpopularniejszych osobowości internetowych w Polsce. Jego kanał youtuebe'owy subskrybuje prawie 4 miliony użytkowników. Stuu mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Wielkiej Brytanii, a dokładniej z Luton. W 2013 roku zamieścił pierwszy filmik na swoim kanale w serwisie Youtube. Działał jeszcze wtedy pod poprzednim pseudonimem brzmiącym Polski Pingwin. Jego popularność rosła z każdym udostępnionym materiałem. 

Czy Stuu ma dziewczynę? Sprawa jest skomplikowana

Początkowo Stuu zaczął od publikowania filmików o tematyce oscylującej wokół gier, później zaczął się otwierać na różne inne tematy i stosować odmienne sposoby docierania do publiczności. Zajął się kręceniem vlogów, parodii, jak i kolaboracjami z innymi osobowościami internetowymi. Jego działalność w sieci obserwują miliony osób. Stuu urzekł swoich odbiorców poczuciem humoru i uroczym brytyjskim akcentem. Fani bardzo dokładnie śledzą jego poczynania zawodowe i zastanawiają się nad tym, jak wygląda życie prywatne ich ulubieńca. 

Czy Stuu ma dziewczynę? Jest to najczęściej zadawane pytanie na wszelkiego rodzaju fanowskich forach. Sympatycy Stuu prześcigają się w spekulacjach i doniesieniach na temat ewentualnej partnerki youtubera. Główną podejrzaną i kandydatką na wybrankę serca Stuu jest tajemnicza Justyna, która pojawia się w części jego filmów. Jak się okazuje Justyna jest przyjaciółką Stuu, z którą chłopak kiedyś mieszkał, a także youtuberką występującą pod pseudonimem Sukanek. Trzy miesiące temu Stuu zamieścił na swoim kanale film "Czy Stuu ma dziewczynę?", w którym to dość kategorycznie zaprzeczył wszelkim doniesieniom na temat swojego związku z Justyną albo jakąkolwiek inną osobą. Youtuber utrzymuje, że jest singlem od dawna. Jednak nawet po tej poważnej deklaracji fani nie przestali wypytywać i tworzyć własnych teorii na ten temat. Ogromną popularnością, jeżeli chodzi o oglądalność, cieszy się materiał nagrany przez Stuu wraz z Justyną, w którym czytają oni fanfiction na swój temat. 

Źródło: Youtube/ Pudelek 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu