Czy Magda Gessler ma syna? Sprawdziliśmy to

Czy Magda Gessler ma syna? Sprawdziliśmy to Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Czy Magda Gessler ma syna? Owszem i on również zajmuje się kulinariami. Przez wiele lat stał w cieniu matki i siostry, jednak teraz stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Jak mu idzie? Może przejąć autorytet od słynnej restauratorki?

Czy Magda Gessler ma syna? Mężczyzna szturmem wchodzi na salony i dzięki słynnej mamie może zadebiutować w telewizji. Jednak czy to jedynie jej zasługa? Tadeusz Muller pracował na swoje nazwisko przez wiele lat. 

 - Mam pewność, że swoją pracę wykonuję uczciwie i szczerze mogę przyznać, że mama niczego mi nie załatwiła. Latami pracowałem na to, żeby być ekspertem w branży gastronomicznej. Miejsce, w którym zawodowo jestem obecnie, nie wynika z tego, że mam w dowodzie wpisaną Magdę Gessler - mówił w wywiadzie dla "Plejady".

Czy Magda Gessler ma syna? On również specjalizuje się w gastronomii

Tadeusz Muller urodził się w 1983 roku, więc ma obecnie 36 lat. Jest pierwszym dzieckiem restauratorki, z jej pierwszego małżeństwa z niemieckim korespondentem Volkhartem Mullerem. Mężczyzna ukończył warszawski SWPS na kierunku psychologii klinicznej, jednak zawodowo zajął się gastronomią. Możliwe, że zamiłowania wyssał z mlekiem matki, podobnie jak jego siostra Lara.

Na początku lat 2000 stworzył Tapas Bar Casa To Tu. To również on współtworzył takie restauracje jak Aioli, Orzo czy Banjaluka. Mężczyzna jest odpowiedzialny za food concept pierwszego bistro Costa Coffee. Ponadto na swoim koncie ma wiele sukcesów, którymi nie koniecznie chce się chwalić. Teraz będzie wcielać się w prowadzącego autorski program kulinarny na antenie TVN.

 - Zależało mi na tym, żeby ludzie oceniali mnie przez pryzmat moich umiejętności, a nie nazwiska. Dlatego przez długi czas nikomu nie mówiłem, że Magda Gessler jest moją mamą. Gdy ktoś pytał mnie, czym zajmują się moi rodzice, to tłumaczyłem, że tata nie żyje, a mama prowadzi swoją restaurację. Problem pojawiał się, gdy ktoś dopytywał, co to za miejsce. Odpowiadałem wtedy, że to knajpa z pierogami na Starym Mieście i tyle - wyznał w rozmowie.

  1. Emilia Krakowska: wiek, mężowie, ślub, córki, życie prywatne
  2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  3. Ewelina Liskowska w końcu pokazała swojego chłopaka. Razem wyglądają jak para z Hollywood
  4. Czy Rafał Maserak wygrał Taniec z Gwiazdami? To weteran
  5. Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu