Czy Magda Gessler ma córkę? Ma, jest piękna!

Czy Magda Gessler ma córkę? Ma, jest piękna! Źródło: instagram.com/lara_gessler/

Czy Magda Gessler ma córkę? Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to koniecznie musicie nadrobić wszystkie show-biznesowe informacje. Piękna córka restauratorki również potrafi gotować, jednak specjalizuje się głównie w pieczeniu. Przez wiele lat stroniła od mediów, by potem wkroczyć do nich szturmem. Kim jest i co robi Lara Gessler?

Czy Magda Gessler ma córkę? Owszem, restauratorka ma dwoje dzieci: syna Tadeusza Mullera i córkę Larę Gessler.

Lara Gessler urodziła się w 1989 roku, więc obecnie ma 30 lat. Kobieta jest córką znanego restauratora, Piotra Gesslera, i prowadzącej "Kuchenne rewolucje". Na początku nie chciała przyznawać się do nazwiska rodziców, ale było na tyle rozpoznawalne, że musiała wyjechać za granicę. Na swój sukces chciała zapracować sama, bez niczyjej pomocy.

W młodości wyjechała do Londynu, a także Nowego Jorku, żeby tam się szkolić i nie być naznaczona wielkim nazwiskiem Gessler. Tak rozwijała swoje umiejętności kulinarne przez kilka lat.

 - W Polsce nie byłabym w stanie tego zrobić, bo jestem córką Magdy Gessler, więc nie mam prawa do błędu, powinnam wszystko wiedzieć. Z drugiej strony, wszyscy chcieliby mi dokopać - mówiła gwiazda w wywiadzie dla Gazety.pl.

Czy Magda Gessler ma córkę? Niedawno wkroczyła ona do show-biznesu

Po powrocie do kraju przejęła zarządzanie restauracją, której również jest współwłaścicielką. Lara Gessler wydała również książkę pod tytułem "Słodki Zielnik Lary", w którym dzieli się przepisami na wyśmienite dania, które są pełne ziół i aromatów. Przez długi czas stała na uboczu, nie chciała wchodzić do show-biznesu.

Wszystko zmieniło się po programie TVNu "Ameryka Express" - celebrytka brała udział w podróżniczym show razem ze swoim przyjacielem, Piotrem Sałatą. Po jego emisji coraz częściej zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Portale plotkarskie zainteresowały się jej życiem prywatnym, w którym młoda restauratorka przeprowadza wiele zmian. 

Lara Gessler jest znana z tego, że lubi kontrowersje wokół siebie - na Instagramie gwiazdy znajdziemy wiele zdjęć budzących sprzeczne odczucia. Kobieta jednak nie chce się dzielić ze wszystkimi swoim życiem prywatnym, dlatego próżno szukać jej wypowiedzi na temat nowego związku czy planów na przyszłość.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Czy Tomasz Kammel ma żonę? Znów jest zakochany po uszy
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu