Czy Aleksandra Zienkiewicz ma męża i dzieci? Chroni swoją prywatność

Czy Aleksandra Zienkiewicz ma męża i dzieci? Chroni swoją prywatność Źródło: instagram.com/ola_zienkiewicz.official

Czy Aleksandra Zienkiewicz ma męża? Aktorka nie chwali się życiem prywatnym w mediach ani na portalach społecznościowych. Co wiemy o jej życiu po zejściu z planu serialu Pierwsza miłość? Kobieta zyskała popularność, wcielając się w Kingę Kulczycką w produkcji Polsatu, jednak nigdy nie miała okazji błyszczeć na czerwonym dywanie, tak jak to robią inne gwiazdy.

Czy Aleksandra Zienkiewicz ma męża? Kiedy będzie obchodził urodziny i ile ma lat? A także co robi po godzinach, kiedy nie gra w żadnym serialu - te wszystkie pytania nurtują fanów aktorki, która na co dzień wciela się w rolę Kingi w popularnej produkcji Polsatu.

 - Jeśli chcę coś zmienić w swoim życiu, zaczynam i już. Na pewno wrócę do swoich stałych treningów. Ostatnio je trochę zaniedbałam i mam z tego powodu wyrzuty sumienia - podkreśla aktorka, mimo to wygląda świetnie, niedawno media rozpisywały się o jej przemianie i zrzuceniu 10 kg.

Aleksandra Zienkiewicz - kariera aktorska, gdzie jeszcze zagrała?

Aleksandra Zienkiewicz urodziła się 10 lipca 1984 oku we Wrocławiu, już w latach młodości wiedziała, że chce swoją przyszłość związać z aktorstwem, w liceum uczęszczała do klasy o takim profilu, planowała nawet iść na studia aktorskie, jednak nie udało jej się tam dostać. Zdecydowała więc, że skończy specjalizację teatralną w Studium Animacji Kulturalno-Oświatowej.

Debiutowała na początku lat 2000, kiedy wzięła udział w dwóch off-owych filmach: List oraz Niedziela, gdzie wcieliła się w Emi. Następnie dostała się do obsady serialu Polsatu Pierwsza Miłość, gdzie regularnie gra od 2004 roku jako Kinga. Na swoim koncie ma jeszcze wystąpienia w kilku produkcjach serialowych takich jak Biuro kryminalne, Świat według Kiepskich, jednak częściej niż na ekranie telewizora (oczywiście oprócz serialu Pierwsza Miłość) można ją spotkać na deskach wrocławskiego Teatru Komedia.

 - Pod względem aktorskim, to bardzo dobry materiał do grania. Na co dzień mam ustabilizowane życie, u boku osobę bliską memu sercu, jestem matką, prowadzę dom, a u Kingi, nie wiadomo, czego można się spodziewać. Moja bohaterka wciąż ma problemy z emocjami, których nie potrafi utrzymać na wodzy. Jest to dla mnie pewnego rodzaju odskocznia od rzeczywistości - komentowała podobieństwo, a raczej jego brak odnośnie do granej przez siebie bohaterki z Pierwszej Miłości.

Czy Aleksandra Zienkiewicz ma męża? Dzieci i mąż są dobrze skrywaną tajemnicą?

Choć aktorka jest bardzo popularna wśród wiernych widzów serialowych, to raczej stroni od show-biznesu, imprez i czerwonych dywanów. Czas wolny woli poświęcaj rodzinie. W sieci krążyły informacje na temat jej związku z Mateuszem Błaszakiem, z którym kobieta miała mieć ośmioletnią córkę Malwinę. Rewelacje okazały się nieprawdziwe, a aktorka w bardzo humorystyczny sposób zdementowała te plotki.

 - Coś przeoczyłam. Nie kojarzę typa, dziecko też jakby nie moje - napisała na swoim Instagramie Zienkiewicz.

Aktorka Pierwszej Miłości jest szczęśliwą mamą Amelii, którą niekiedy przemyca na swoich zdjęciach, które następnie umieszcza na portalach społecznościowych. Wizerunku partnera nigdy nie zdradziła, możemy się tylko domyślać, że nie jest on związany w żaden sposób z mediami i show-biznesem, dlatego nie chce wystawiać swojego związku na komentarze obcych ludzi.

 - Zawsze lubiłam dzieci. Miałam z nimi do czynienia dużo wcześniej niż na planie. Myślała, że to daje mi sporą wiedzę. Myliłam się. Owszem, było mi na pewno łatwiej niż mamom, które wcześniej nie miały styczności z maluchami, ale prawda jest taka, że swoje dziecko zawsze traktuje się inaczej. Za pierwszym razem bałam się sama zmienić pieluchę, a przecież robiłam to wcześniej wiele razy - wspomina Zienkiewicz.

  1. Ile lat ma Joanna Opozda? Wiek gwiazdy Pierwszej Miłości
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  4. Kim jest Błażej Michalski? W popularnym serialu wciela się w jedną z głównych ról
  5. Olga Paszkowska z Pierwszej Miłości. Co ją łączy z Łukaszem Nowickim?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News