Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Pokazała go tylko raz!

Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Pokazała go tylko raz!

Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Popularna wokalistka i niegdyś jedna z największych skandalistek polskiego show-biznesu od dłuższego czasu prowadzi szczęśliwe, rodzinne życie u boku ukochanego Marka. Mężczyzna stroni jednak od mediów.

Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Ta kwestia od lat nurtuje jej miłośników i inne osoby śledzące poczynania polskich gwiazd. Zadziorna wokalistka wielu ludziom po prostu nie pasuje do roli mamy i żony. Jurorka "Mam Talent" nie tylko ma męża i dzieci, ale obecny partner jest jej drugim małżonkiem. Kim jest tajemniczy ukochany popularnej artystki?

Czy Agnieszka Chylińska ma męża?

Agnieszka Chylińska, zanim została solistką, występowała w grupie O.N.A., dzięki której zasłynęła na ogólnopolskiej scenie. Zespół rozpadł się jednak w 2003 roku, czego powodem była "rozbieżność wizji artystycznych" jego członków. Niedługo po upadku legendarnej grupy Chylińska przebywała w Petersburgu, gdzie natrafiła na mężczyznę imieniem Marek, który skradł jej serce. Ich związek trwa od tamtej pory, lecz na ślub zdecydowali się dopiero po kilku latach, bo w 2012 roku. - To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - mówiła magazynowi "Życie na gorąco" przyjaciółka gwiazdy.

Krzysztof Krysiak mąż Chylińskiej

Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak, o którym mało co wiadomo. Wokalistka zawsze skrzętnie ukrywała swoje życie osobiste przed mediami, nawet na początku swojej kariery.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Oboje byli ze sobą aż siedem lat, ale ich ślub nastąpił dopiero w 2002 roku, a rozwód już rok później. Związek miał być toksyczny, a jego erozja postępowała błyskawicznie. Raz tylko Chylińska opowiedziała o swoim ówczesnym partnerze mediom i to w ciepłych słowach. - On jest moim katalizatorem. W lot wyłapuje moje złe wibracje i przetwarza w pozytywną jazdę. To dla niego zapragnęłam być ładna, atrakcyjna. Dla niego chciałam się starać, rozkwitnąć, porzucić kompleksy. On był moją motywacją do rzucenia papierosów, nałożenia aparatu korekcyjnego i dbania o swój wygląd - mówiła.

Marek mąż Agnieszki Chylińskiej

Dokładna tożsamość męża Chylińskiej, z którym w związku żyje już od około 15 lat, pozostaje tajemnicą dla mediów w całej Polsce, lub po prostu się jej nie publikuje. Wiadomo, że mężczyzna jest pochodzenia romskiego i z tego powodu w sieci przylgnął do niego pseudonim "Cygan". Nie jest to jednak jego nazwisko. Para żyje szczęśliwie i ma trójkę potomstwa. Raz tylko paparazzim udało się przyłapać całą rodzinę Chylińskiej na ulicy. Fotografie z racji tego, że Pan Marek nie jest osobą publiczną, zawierają cenzurę jego twarzy. Screenshot: Fakt.pl  1. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy
  2. Nie żyje aktorka, którą pokochaliśmy za hitowy serial na TVN. Tragiczne informacje
  3. Żre jak świnia! Brutalny atak na gwiazdę Polsatu, fani w szoku
  4. Celebryci grożą największej i najsłynniejszej gwieździe w historii TVN. Awantura na cały kraj!
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
źródło: Wikipedia.org/Party.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu