Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Pokazała go tylko raz!
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Pokazała go tylko raz!

Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Popularna wokalistka i niegdyś jedna z największych skandalistek polskiego show-biznesu od dłuższego czasu prowadzi szczęśliwe, rodzinne życie u boku ukochanego Marka. Mężczyzna stroni jednak od mediów.

Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Ta kwestia od lat nurtuje jej miłośników i inne osoby śledzące poczynania polskich gwiazd. Zadziorna wokalistka wielu ludziom po prostu nie pasuje do roli mamy i żony. Jurorka "Mam Talent" nie tylko ma męża i dzieci, ale obecny partner jest jej drugim małżonkiem. Kim jest tajemniczy ukochany popularnej artystki?

Czy Agnieszka Chylińska ma męża?

Agnieszka Chylińska, zanim została solistką, występowała w grupie O.N.A., dzięki której zasłynęła na ogólnopolskiej scenie. Zespół rozpadł się jednak w 2003 roku, czego powodem była "rozbieżność wizji artystycznych" jego członków. Niedługo po upadku legendarnej grupy Chylińska przebywała w Petersburgu, gdzie natrafiła na mężczyznę imieniem Marek, który skradł jej serce. Ich związek trwa od tamtej pory, lecz na ślub zdecydowali się dopiero po kilku latach, bo w 2012 roku. - To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - mówiła magazynowi "Życie na gorąco" przyjaciółka gwiazdy.

Krzysztof Krysiak mąż Chylińskiej

Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak, o którym mało co wiadomo. Wokalistka zawsze skrzętnie ukrywała swoje życie osobiste przed mediami, nawet na początku swojej kariery.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Oboje byli ze sobą aż siedem lat, ale ich ślub nastąpił dopiero w 2002 roku, a rozwód już rok później. Związek miał być toksyczny, a jego erozja postępowała błyskawicznie. Raz tylko Chylińska opowiedziała o swoim ówczesnym partnerze mediom i to w ciepłych słowach. - On jest moim katalizatorem. W lot wyłapuje moje złe wibracje i przetwarza w pozytywną jazdę. To dla niego zapragnęłam być ładna, atrakcyjna. Dla niego chciałam się starać, rozkwitnąć, porzucić kompleksy. On był moją motywacją do rzucenia papierosów, nałożenia aparatu korekcyjnego i dbania o swój wygląd - mówiła.

Marek mąż Agnieszki Chylińskiej

Dokładna tożsamość męża Chylińskiej, z którym w związku żyje już od około 15 lat, pozostaje tajemnicą dla mediów w całej Polsce, lub po prostu się jej nie publikuje. Wiadomo, że mężczyzna jest pochodzenia romskiego i z tego powodu w sieci przylgnął do niego pseudonim "Cygan". Nie jest to jednak jego nazwisko. Para żyje szczęśliwie i ma trójkę potomstwa. Raz tylko paparazzim udało się przyłapać całą rodzinę Chylińskiej na ulicy. Fotografie z racji tego, że Pan Marek nie jest osobą publiczną, zawierają cenzurę jego twarzy.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Screenshot: Fakt.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy
  2. Nie żyje aktorka, którą pokochaliśmy za hitowy serial na TVN. Tragiczne informacje
  3. Żre jak świnia! Brutalny atak na gwiazdę Polsatu, fani w szoku
  4. Celebryci grożą największej i najsłynniejszej gwieździe w historii TVN. Awantura na cały kraj!
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
ZAMIANA
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: Wikipedia.org/Party.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News