Mały Aniołek oblał się wrzątkiem. Reakcja macochy budzi bezsilną wściekłość

Mały Aniołek oblał się wrzątkiem. Reakcja macochy budzi bezsilną wściekłość Źródło: Screen/METRO/archiwum policyjne

Czterolatka oblała się wrzątkiem, a następnie zaczęła głośno płakać. Po kilku chwilach do poparzonego dziecka podbiegła macocha, która zamiast jej pomóc, zrobiła coś kompletnie niezrozumiałego. Zareagowała w sposób, który budzi jedynie wściekłość i bezsilność.

Czterolatka zaczęła głośno płakać chwilę po tym, jak oblała się wrzątkiem. Na pomoc przyszła jej macocha, choć nie zrobiła tego od razu. Pojawiła się dopiero wtedy, gdy dziecko zaczęło naprawdę głośno płakać. Wcześniej była zajęta swoimi własnymi dziećmi.

Być może gdyby nie pozostawiła 4-latki samej, nie stałaby się jej krzywda. Dziecko bawiło się w kuchni bez opieki i w pewnym momencie wzięło do rączek rozgrzaną do czerwoności patelnię, którą przyłożyło sobie do twarzy. To, co stało się później, jest dla wielu zupełnie niezrozumiałe. Internauci sugerują, że kobieta zupełnie oszalała.

Czterolatka poparzyła się gorącą patelnią. Macocha nie zawiozła jej jednak na pogotowie

Amberly była radosną dziewczynką, choć skazaną na opiekę osób, które jej nie kochały. Amberly mieszkała ze swoją macochą, która wolała od niej swoje własne dzieci. Pewnego dnia 4-latka została pozostawiona przez macochę w kuchni. Podczas zabawy 4-latka chwyciła za patelnię, a następnie przystawiła ją sobie do twarzy, a także innych części ciała. Z bólu zaczęła głośno krzyczeć i wołać obojętną opiekunkę.

42-latka nieśpiesznie przyszła do kuchni sprawdzić, co się stało. Gdy zastała Amerly z poparzoną twarzą, wcale nie była tym widokiem przerażona. Jak gdyby nigdy nic posmarowała 4-latce twarz specjalną maścią, która działa na skórę oczyszczająco. Niezrozumiała jest logika kobiety, ale najwyraźniej wydawało jej się, że tego typu maść oczyści skórę Amberly z oparzeń. Zamiast tego maść pogłębiła rany i zadała dziecku jeszcze więcej bólu.

Położyła ją do łóżeczka z całkiem poparzoną twarzą

W pewnym momencie, jak podaje serwis "metro.co.uk", który poinformował o całym zdarzeniu, dziewczynka zupełnie straciła czucie w twarzy. Przestała także płakać i krzyczeć. Jej macosze wydawało się, że skoro dziecko się uspokoiło, to znaczy że maść zadziałała. W takim stanie położyła więc do łóżeczka 4-latkę. Nie zawiozła jej na pogotowie, choć jej stan tego zdecydowaniewymagał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1.Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2.Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Następnego ranka dziecko już nie żyło. Macocha zauważyła to dopiero po pewnym czasie - gdy nakarmiła trójkę swoich dzieci i w końcu przyszedł czas, aby obudzić Amberly. Gdy zobaczyła, że 4-latka nie rusza się, powiadomiła pogotowie. Niestety nie można było jej już pomóc. Teraz 42-latka będzie musiała odpowiedzieć za nieumyślne spowodowanie śmierci. Poparzenia spowodowały zgon czterolatki, a historia oburzyła internautów na całym świecie. 

 

  1. Wszyscy mówią o Agacie Dudzie i jej ostatnim wystąpieniu. Wielu Polaków przecierało oczy ze zdziwienia
  2.  Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu