Legenda Czterech pancernych przeżywa koszmar! Jest sparaliżowany

Legenda Czterech pancernych przeżywa koszmar! Jest sparaliżowany Źródło: fot. Materiały prasowe

"Czterej pancerni i pies" to kultowy serial, który oglądali wszyscy Polacy. Niestety jeden z aktorów przeżywa teraz prawdziwy koszmar. Mężczyzna nie może chodzić, co sprawiło, że stał się więźniem w swoim własnym mieszkaniu.

"Czterej pancerni i pies" zapewne nie są zbyt dobrze znani młodszej części naszego społeczeństwa. Jednak dla wielu Polaków jest to bardzo ważny serial, który kojarzy się z czasami młodości. Produkcja darzona jest bardzo dużą ilością sentymentów i nostalgii, co sprawiło, że nawet osoby, które serialu nie oglądały, wiedzą przynajmniej trochę na jego temat. W obsadzie serialu wystąpiło wielu znanych aktorów. Część z nich już nas opuściło, a inni wciąż całkiem nieźle się trzymają. Niestety Wiesław Gołas, który wcielił się w postać Tomasza Czereśniaka, zmaga się teraz z poważnymi problemami zdrowotnymi, które utrudniają mu codzienne życie.

Aktor serialu "Czterej pancerni i pies" nie może chodzić

Oczywiście nie jest to jedyna produkcja, w której wystąpił aktor. Wiesław Gołas ma na swoim koncie mnóstwo odegranych ról, jednak dla wielu na zawsze pozostanie niezapomnianym Czereśniakiem. Aktor niedawno w wywiadzie wyjawił, z jakimi trudnościami musi zmagać się na co dzień. Wiesław Gołas skończył już 87 lat, co jest nie lada osiągnięciem, patrząc jak wielu nawet młodych ludzi umiera na przeróżne choroby. Niestety wiek robi swoje i aktor również poważnie podupadł na zdrowiu. W tym momencie żylaki i niedawna operacja, która przeszedł Wiesław Gołas są w tym momencie jego najmniejszym zmartwieniem. Wszystko dlatego, że aktor przestał chodzić i nie wynika to z jego lenistwa, czy niechęci, a zakazu wydanego przez lekarzy. Poza tym nawet gdyby lekarze nie dali takiego zalecenia, to mężczyzna i tak jest zbyt słaby, aby samodzielnie przejść, chociażby kilka kroków. - Jestem raczej taki uziemiony... Mam kłopoty z nogami. Chodzenie jest mi zabronione - wyznaje aktor w wywiadzie dla Super Expressu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dla wielu osób taka sytuacja byłaby wyrokiem, który zakończyć mógłby się co najlepsze przeniesieniem do domu opieki. Na szczęście przy aktorze cały czas czuwa kochająca żona, która dba o to, aby jej mężowi niczego nie zabrakło. Wiąże się to jednak z tym, że spadły na nią wszystkie obowiązki domowe. Jedynym co jest pocieszające w całej tej tragicznej sytuacji, jest fakt, że aktor wciąż nie utracił swojego specyficznego charakteru. Mimo tak strasznego stanu zdrowia Gołas cały czas z podniesioną głową przyjmuje to, co przygotował dla niego los.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktor M jak miłość na celowniku służb. Będzie miał kłopoty
  2. Dramat Sławomira. To koniec jego kariery w telewizji?
  3. Uwielbiana aktorka „Pierwszej miłości” po 14 latach odchodzi z serialu?! Fani nie dowierzają
źródło: se.pl Następny artykuł