kadr filmu "Cześć Tereska"
Weronika Wasiak - 29 Września 2020

Gwieździe "Cześć Tereska" wróżono wielką karierę, potem przeżyła rodzinny dramat. Porażające doniesienia

Gwiazda "Cześć Tereska" miała przed sobą świetlaną przyszłość. Wszyscy byli wręcz pewni, że osiągnie wielką sławę, a niektórzy nawet, że zrobi karierę międzynarodową. Niestety, rodzinny dramat pokierował jej losem zupełnie inaczej.

Film psychologiczny "Cześć Tereska" z 2001 roku, w reżyserii Roberta Glińskiego, szybko zyskał uznanie w oczach widzów. Część aktorów, którzy pojawili się w produkcji, do dziś może poszczycić się sporą popularnością, a nawet aktywnym życiem zawodowym. Niestety, są też i ci, którym choć wróżono wielką sławę, skończyli zupełnie inaczej.

Gdy zagrała w "Cześć Tereska" wróżono jej wieloletnią karierę. Rodzinna tragedia zmieniła wszystko

Aleksandra Gitner zyskała ogrom pochlebnych opinii, gdy zagrała w filmie Roberta Glińskiego. Chociaż wcześniej często miewała problemy z prawem i nigdy nie myślała nawet o aktorstwie, w "Cześć Tereska" brawurowo odegrała główną bohaterkę. Po wszystkim wróżono jej wielką karierę, nawet międzynarodową. Wielu twierdziło, że po premierze jej kariera ruszy z kopyta, a ona przez lata będzie uchodzić za jedną z lepszych polskich aktorek. Tymczasem od kilku lat w mediach nie pojawiają się żadne informacje na jej temat, a niektórzy nawet już o niej zapomnieli. Co zatem wydarzyło się po premierze filmu, a przed kompletną ciszą?

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

W 2002 roku została nominowana do Polskiej Nagrody Filmowej Orła za najlepszą główną rolę kobiecą. Przyznano jej również wyróżnienie na festiwalu w Chicago i amerykańskie Nagrody Specjalne dla Najlepszej Młodej Aktorki w Filmie Zagranicznym. Ponadto, Aleksandra została również doceniona w Los Angeles, a nawet została zaproszona do Hollywood, by osobiście odebrać nagrodę. Niestety, ona zamiast biec na lotniska to uciekła z zakładu poprawczego do rodzinnych Pabianic. Po latach przyznała, że żałuje takiej decyzji. To był jednak dopiero początek zaprzepaszczenia szansy na wielką karierę.

Ola miała trudne dzieciństwo m.in. dlatego, że ciągle wpadała w kłopoty, matka się jej wstydziła, a gdy ta opuściła zakład poprawczy, oddała ją do prowadzonej przez zakonnice podpoznańskiej szkoły z internatem. Z doniesień Onetu wynika, że między 2004 a 2012 rokiem Gitner częściej bywała w zakładach karnych, niż na wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Trafiłam na trzy lata do więzienia za rozbój, którego nie zrobiłam Gdy wyszłam, miałam dwadzieścia dwa lata - mówiła swego czasu.

Gitner przeżyła również śmierć mamy którą martwą znaleziono na ziemi, a jej zwłoki zjadał pies. Znajomi Oli donosili, że ta zupełnie nie przejęła się informacją o tragedii matki. W 2008 roku miała szansę ułożyć sobie życie. Poznała niejakiego Ryszarda, wzięli ślub, zamieszkali w niewielkiej kawalerce i zostali rodzicami Natalii. Niestety, gwiazda "Cześć Tereska" nie wytrzymała długo bez narkotyków. Zatrzymała ją policja, a dziecko trafiło pod opiekę babci.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Onet dodaje, że w 2015 roku w mieszkaniu Oli wybuchł pożar, który szybko udało się ugasić. To jednak nie sprawiło, że zaczęły pojawiać się o niej nowe informacje. Do dziś nie wiadomo, czym obecnie się zajmuje i jak wygląda jej życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News