Gdzie obejrzeć Czarnobyl HBO? Serial dostępny w sieci

Gdzie obejrzeć Czarnobyl HBO? Serial dostępny w sieci Źródło: youtube.com/HBO

Czarnobyl online, gdzie będziemy mogli obejrzeć odcinki nowego serialu? Produkcja HBO zapowiada się całkiem ciekawie, czy dorówna Grze o Tron? Od premiery minęło zaledwie kilka dnia, epizod zbiera mieszane opinie od widzów. Czy taką opinię podzielają krytycy?

Czarnobyl online - czy będzie go można zobaczyć jedynie w serwisie HBO, czy może pojawi się w na innych platformach? Serial ten pokazuje prawdziwe wydarzenia, których część z czasem została zapomniana, jednak taką falę zniszczeń trudno wymazać z pamięci. 

Czarnobyl HBO GO. Kiedy będziemy mogli obejrzeć nowy serial?

Miniserial Czarnobyl opowiada historię ratowników, którzy po wybuchu elektrowni jądrowej poświęcają swoje zdrowie i życie, by ratować innych przed dramatycznymi skutkami katastrofy atomowej. 

26 kwietnia 1986 roku na Ukrainie wydarzyła się potworna katastrofa, wtedy w wyniku przegrzania reaktora doszło do wybuchu wodoru, pożaru, a następnie wycieku substancji promieniotwórczych. Został wówczas skażony obszar około 150 tysięcy kilometrów kwadratowych, w wyniku którego przesiedlono ponad 350 tysięcy osób.

Jak doszło do wybuchu i jakie miało to konsekwencje dla tamtejszej ludności? Premiera nowej produkcji HBO odbyła się 6 maja. Każdy odcinek będzie można obejrzeć dzień po amerykańskiej premierze, na platformie HBO GO dostępny jest od rana, natomiast emisja telewizyjna zaplanowana jest na godzinę 21:10.

Obsada to najwięksi hollywoodzcy aktorzy, między innymi Stellan Skarsgard, Jared Harris oraz Emily Watson.

Oto lista odcinków, daty ich edycji oraz tytuły:

  • 1 odcinek: 1:23:45 - 7 maja,
  • 2 odcinek: Please Remain Calm - 14 maja,
  • 3 odcinek: Open Wide, O Earth - 21 maja,
  • 4 odcinek: The Happiness of All Mankind - 28 maja,
  • 5 odcinek: Vichnaya Pamyat - 4 czerwca.

Czarnobyl online: opinie

Serial po premierze pierwszego odcinka zbiera mieszane recenzje, część widzów uważa go za przerażające ukazanie rzeczywistości o katastrofie, która wydarzyła się kilkadziesiąt lat wcześniej, druga część narzeka, że spodziewała się czegoś innego, a miniserial okazał się nudą.

Najgorsze jest chyba to, że widz od początku wie, co się stało, zna zarys historii, może nie szczegółowo, jednak ogólnie, a bohaterowie Czarnobyla niestety nie zdają sobie z niczego sprawy. Realistyczny, przerażający czy może irytujący i bez fascynującej fabuły?

 - Negatywnie zaskakuje mnie to, jak pierwszy odcinek odbija się praktycznie bez większego echa. A tymczasem mamy do czynienia z naprawdę dobrym kinem. Gęsta atmosfera, napięcie i niezła gra aktorska, klimat i muzyka! - HBO jak zwykle daje nam coś na wysokim poziomie - pisze jeden z internautów.

  1. Kto gra w The 100? Hit Netflix pokazuje nowe twarze
  2. The Rain 2. Fani niecierpliwie czekają na nowy sezon hitu Netflixa
  3. Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?
  4. John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi
  5. Gdzie oglądać Grę o Tron za darmo? Można to zrobić legalnie
Następny artykuł