"Czarna seria". Wypadek samochodów Kancelarii Sejmu i Wojska Polskiego (FOTO)

"Czarna seria". Wypadek samochodów Kancelarii Sejmu i Wojska Polskiego (FOTO)

Samochód Kancelarii Sejmu uczestniczył dzisiaj w wypadku drogowym przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że odpowiedzialnym za kolizję jest szef Wydziału Administracji Sztabu Generalnego Wojska Polskiego - Krzysztof Sz., który prowadził drugi samochód.

Jak informowaliśmy wczoraj, na autostradzie A1 doszło do karambolu z udziałem rządowych limuzyn, którymi z Torunia do Warszawy jechał minister obrony narodowej Anotni Macierewicz.

Dzisiaj z kolei doszło do wypadku z udziałem samochodu Kancelarii Sejmu, w którym pasażerem był poseł Platformy Obywatelskiej Bogusław Sonik oraz samochodu Polskiego Wojska, którym kierował szef Wydziału Administracji Sztabu Generalnego Wojska Polskiego - Krzysztof Sz.

Z informacji jakie udało się uzyskać mediom wynika, że do kolizji doprowadził kierujący samochodem wojska. Wersję tę potwierdza poseł PO.

 - Jechaliśmy ul. Rakowiecką i tuż przed budynkiem Sztabu Generalnego samochód, który jechał przed nami z prawej strony, skręcił, chcąc przekroczyć podwójną linię i wjechać na drugą stronę ul. Rakowieckiej. Pozostało nam zaledwie kilka metrów na reakcję Nie byliśmy w stanie uniknąć kolizji - relacjonował zdarzenie poseł PO w Polsat News.

Nikomu nic się nie stało.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News