To sensacyjne wieści z ostatniej chwili. Według najświeższych  prasowych doniesień Cristiano Ronaldo odejdzie z Realu Madryt po zakończeniu sezonu 2017/2018. Portugalczyk jest już po rozmowie z Florentino Perezem, prezesem Realu Madryt.

Infirmacje te podał EdyAguirre, hiszpański dziennikarz, który ma bardzo dobre stosunki z najbliższym otoczeniem Ronaldo.

Wiadomość, która wstrząsneła całą Hiszpanią została ogłoszona w programie  ‚Chiringuito’ w telewizji MEGA. Edu Aguirre, hiszpański dziennikarz poinformował, że Cristiano Ronaldo zdecydował się odejść z Realu Madryt po zakończeniu sezonu 2017/2018.

Dlaczego Ronaldo chce odejsc? Powodem jest brak poczucia… bycia docenianym ze strony klubu. Ronaldo nie ma problemu z kibicami ani innymi piłkarzami. Cristiano czuje się p prostu niedoceniony, a letnie negocjacje w sprawie jego następców – Kyliana Mbappe  czy Neymara Portugalczyk traktuje jako policzek.

Hiszpanie poinformowali, że Real Madryt przedstawił reprezentantowi Portugalii ofertę nowego kontraktu. Cristiano Ronaldo jej nie przyjął. Największa gwiazda ‚Królewskich’ zarabia w Madrycie 21 milionów euro netto rocznie.

Informacje programu ‚Chiringuito’ potwierdziło już kilku znanych dziennikarzy i ekspertów związanych z Realem Madryt.

...

Zobacz również

Zobacz również