Pielęgniarz pokazał swoje zdjęcie przed i po zachorowaniu na COVID-19. Zmiana jest drastyczna, pokazuje prawdę o skali choroby

Pielęgniarz pokazał swoje zdjęcie przed i po zachorowaniu na COVID-19. Zmiana jest drastyczna, pokazuje prawdę o skali choroby Źródło: Instagram thebearded_nurse

Po tym, jak pielęgniarz zachorował na COVID-19, jego ciało zaczęło się drastycznie zmieniać. Mężczyzna postanowił pokazać w mediach społecznościowych, co choroba wywołana koronawirusem zrobiła z jego organizmem. Niepokojącą historię pracownika służby zdrowia przekazał portal O2.pl.

COVID-19 obecnie dotyka setki tysięcy osób w Stanach Zjednoczonych. USA znajduje się na 3. miejscu w rankingu liczby osób zarażonych koronawirusem na całym świecie. W szczególnie dramatycznej sytuacji znalazł się Nowy Jork. Pielęgniarz, którego historię opublikował portal O2.pl, był kolejnym pracownikiem służby zdrowia, u którego doszło do zarażenia.

Mike Schultz był przekonany, że jego organizm jest wystarczająco młody i silny, aby zagrażał mu COVID-19. Chociaż pochodzący z San Francisco mężczyzna pracował jako pielęgniarz i był narażony na kontakt z zainfekowanymi osobami, nie traktował ryzyka poważnie. Do czasu aż sam zachorował. Wtedy na własnej skórze przekonał się, jakie zniszczenie sieje koronawirus.

Pielęgniarz pokazał, jak zmieniło się jego ciało po COVID-19

Jak większość osób Mike Schultz uważał, że COVID-19 zagraża jedynie starszym osobom. 43-letni pielęgniarz był przekonany, że za równo ze względu na swój wiek, jak i dobrą kondycję, nie jest narażony na ryzyko. Wszystko jednak zmieniło się, gdy zaraził się koronawirusem. Jak informuje portal O2.pl, mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, jak zmieniło się jego ciało.

- Nie sądziłem, że to tak poważne, dopóki nie zaczęło się dziać. Myślałem, że jestem wystarczająco młody, żeby to (koronawirus – przy. red.) na mnie nie wpłynęło i wiem, że wielu ludzi tak myśli - słowa Mike'a Schultza cytuje serwis O2.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym, jak pielęgniarz zachorował na COVID-19, trafił do szpitala w Bostonie. Jego stan pogarszał się z dnia na dzień do tego stopnia, że mężczyzna musiał być intubowany przez 4 i pół tygodnia. Mike Schultz opuścił placówkę medyczną dopiero po 6 tygodniach. W jego jamie opłucnej zebrało się dużo płynu. Pielęgniarz dostał też wysokiej gorączki.

Dzisiaj grzeje: 1. Ponownie zamykane są instytucje. Nagły przyrost zachorowań na koronawirusa, władze polskiej miejscowości nie miały innego wyboru

2. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Nowe zgony i zakażenia w Polsce

Amerykanin nie mógł uwierzyć w to, jak COVID-19 wpłynęła na jego ciało. Pielęgniarz schudł aż 20 kg zaledwie w ciągu 6 tygodni. Jak relacjonuje portal O2.pl, mężczyzna, który jeszcze niedawno mógł pochwalić się tężyzną fizyczną, ledwo był w stanie utrzymać telefon w drżących dłoniach. Mike na dowód postanowił zrobić sobie zdjęcie i porównać je z fotografiami sprzed okresu choroby. Schultz wrócił już do zdrowia. Niedawno publikowaliśmy inną, dramatyczną historię związaną z koronawirusem.


instagram.com/thebearded_nurse

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zignorowali zasady bezpieczeństwa dotyczące pochówku zmarłych na COVID-19. Konsekwencje są dramatyczne
  2. Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 lat
  3. Justyna Żyła dopiero teraz wyznała prawdę. Cierpiała u boku Piotra?
  4. Kasjerka z Biedronki zaapelowała do klientów. Jej słowa uderzają w najczulszą strunę
  5. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  6. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości

źródło: O2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News