Nie żyje znana aktorka. Syn opublikował jej zdjęcie tuż przed śmiercią

Nie żyje znana aktorka. Syn opublikował jej zdjęcie tuż przed śmiercią

Nie żyje Cornelia Frances, jedna z najpopularniejszych australijskich aktorek. Artystka przegrała niestety nierówną walkę z chorobą nowotworową. Jej ukochany syn zdecydował się więc opublikować na jednym z portali społecznościowych zdjęcie matki wykonane tuż przed śmiercią.

Frances była bardzo znaną, cenioną aktorką. Z rozżaleniem wspominają ją obecnie nie tylko najbliżsi, ale także tysiące fanów oraz znawców filmowego świata.

Nie żyje Cornelia Frances

Artystka została zapamiętana przez widzów głownie ze względu na swą rolę w "Zatoce Serc". Warto zaznaczyć, że realizowała się także jako prowadząca turnieju "Najsłabsze Ogniwo" w swoim kraju. Frances zachorowała niestety na raka pęcherza. Chociaż starała się walczyć z nowotworem, jej organizm nie poradził sobie ostatecznie z chorobą.

Specjalne pożegnanie artystki

Syn 77-letniej aktorki zdecydował się więc upamiętnić ją w naprawdę wyjątkowy sposób, który poruszył wielu internautów. Opublikował bowiem na Instagramie zdjęcie wykonane na krótki czas przed jej śmiercią, podczas snu. - Bardzo osobiste zdjęcie mojej mamy. (...) Jest tak spokojna, delikatna i pogodna. Naprawdę to kocham - napisał poruszony Lawrence Eastland. Cornelia Frances Fot. Instagram/Lawrence Eastland Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Matka pocięła gardło 4-letniej córce. Dramat w Głogowie, nowe fakty
  2. Jackowski ZASTRASZANY. Za treść tej przepowiedni chcą go zniszczyć
  3. Zenek Martyniuk jest ciężko chory?! Gwiazdor ujawnia wstrząsającą prawdę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News