Lech Wałęsa dla wielu jest ikoną walki o wolność i demokrację. Dla innych – zdrajcą i kapusiem, tajnym współpracownikiem SB. Głos w tej sprawie zabrała córka byłego prezydenta. Na Facebooku zamieściła poruszający wpis.

Lech Wałęsa wciąż pozostaje postacią kontrowersyjną. Tak wśród jego zwolenników, jak i wśród przeciwników nie brakuje osób, które za swoje poglądy na jego temat oddałyby życie. W takiej sytuacji nie trudno o hejt w najgorszej postaci. W związku z tym córka byłego prezydenta postanowiła wziąć go w obronę.

Mój ojciec, którego nie miałam, jest niszczony. Mój ojciec, który poświęcił dla walki o wolną Polskę małżeństwo i rodzinę, jest poniewierany na zamówienie polityczne – napisała Magdalena Wałęsa na swoim profilu na Facebooku.

Kobieta zwraca się do swoich znajomych, post jednak jest publiczny, więc ma wydźwięk o wiele bardziej powszechny. Wałęsa nie ukrywa, jak bardzo bolą ją opinie wielu ludzi dotyczące agenturalnej przeszłości prezydenta. Jej zdaniem są one całkowicie nieprawdziwe.

Znam mojego tatę. Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że zdradził, że się sprzedał, że współpracował z SB – stwierdza Magdalena Wałęsa.

Post kończy apelem do wszystkich tych, którzy się z nią nie zgadzają. Tych prosi, by jak najprędzej opuścili grono jej znajomych.

fot. facebook.com/Magdalena Wałęsa

Źródło: wiadomosci.wp.pl

...

Zobacz również