Córka Trumpa póki co będzie... pierwszą damą

Córka Trumpa póki co będzie... pierwszą damą Źródło: źródło: playbuzz.com

Nietypowe rozwiązanie będzie miało miejsce w polityce USA. Okazuje się bowiem, że to nie Melania Trump, a córka Donalda Trumpa - Ivanka, będzie pierwszą damą przez kilka pierwszych miesięcy prezydentury swojego ojca.

35-letnia córka Donalda Trumpa, Ivanka Trump, już potwierdziła swoją twardą pozycję u boku swojego ojca. Ivanka była chociażby osobą, do której Donald Trump odesłał przywódczynię demokratów w Izbie Reprezentantów, Nancy Pelopsi, kiedy ta tuż po wyborach w USA chciała rozmawiać z prezydentem-elektem o sprawie kobiet.

Ivanka była także osobą, która jako pierwsza kontaktowała się z Sharyl Sandberg, jedną z szefowych Facebooka, która chciała pomówić z prezydentem-elektem. Także podczas spotkania z premierem Japonii, Shinzo Abe, Ivanka była kobietą towarzyszącą swojemu ojcu. Co więcej, to Ivanka organizowała spotkanie jej ojca z Leonardo di Caprio dotyczące zmian w klimacie Ziemi.

35-letnia była modelka, obecnie bizneswoman poważnie szykuje się do piastowania stanowiska pierwszej damy USA. Ivanka już odstąpiła od swoich prywatnych interesów i szuka odpowiedniego lokum w Waszyngtonie. Zadanie, jakie przed nią stoi to nie lada okazja, by pokazać, że to do niej należy tytuł najważniejszego dziecka Donalda Trumpa, o który zawsze zabiegała.

Ivanka obowiązki pierwszej damy USA będzie pełnić przez kilka pierwszych miesięcy prezydentury swojego ojca. Melania Trump, żona prezydenta-elekta, pozostanie w tym czasie w Nowym Jorku, gdzie będzie zajmować się wychowaniem najmłodszego z grona Trumpów - Barrona.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News