To bardzo smutna wiadomość dla fanów córki Anny Przybylskiej i wszystkich tych, którzy kibicowali jej w drodze do sukcesu. Niestety, ale nie pójdzie w ślady mamy i nie zostanie gwiazdą show-biznesu. Jej ojciec, Jarosław Bieniuk, jest pod tym względem bardzo stanowczy. Chce, by jego córka, Oliwia  zajęła się innymi sprawami.

Córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej z każdym dniem staje się coraz piękniejszą kobietą, która odziedziczyła po rodzicach wszystkie najlepsze cechy urody.

ZOBACZ TAKŻE: Przybylska zostawiła dzieciom niezwykły prezent

Córka Anny Przybylskiej bryluje w internecie

16-letnia Oliwia Bieniuk chętnie pokazuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i zgromadziła już rzesze swoich fanów. Wszystko wskazywało na to, że córka Przybylskiej już niedługo stanie się obiektem pożądania dla wszystkich fotoreporterów.

Do akcji wkroczył jej ojciec Jarosław Bieniuk, który postanowił trzymać swoją córkę z dala od zgiełku show-biznesu. Piłkarz dał swojej córce „szlaban na czerwony dywan”, co spotkało się z poparciem całej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Rocznica urodzin Przybylskiej. Tak zmieniała się na przestrzeni lat

Jarosław Bieniuk dał córce szlaban

– Teraz jest czas na naukę – odpowiedział Bieniuk w rozmowie z dziennikarzami, którzy poprosili go o komentarz w tej sprawie.

Nie tylko rodzina Oliwii uważa, że powinna trzymać się z dala od obiektywu kamer. Decyzję Jarosława popiera również najlepsza przyjaciółka Anny Przybylskiej, aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

– Kiedy ja zaczynałam, to nie był ten sam show-biznes. Dzisiaj są hejterzy i krytyka, wszechobecna. Trzeba być silnym, by temu sprostać, a dziecko niestety jest bardzo podatne na krytykę. To jest niebezpieczne – powiedziała Bujakiewicz w rozmowie z dziennikarzami

Trudno nie zgodzić się z Bieniukiem. Nie zmienia to jednak faktu, że ta wiadomość nie ucieszyła ani samej Oliwii ani tych, którzy liczyli na jej medialną karierę.

Źródło: wp.pl

ZOBACZ TAKŻE: Trzecia rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Oto jej ostatnie słowa, popłaczesz się

Jak chcesz komentować artykuły na PIKIO.PL?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Luksusowy apartament Agnieszki Woźniak-Starak [ZDJĘCIA]


16 filmów, które musisz zobaczyć w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również