Córka Małysza podbija serca Polaków! Jej uroda powala
Marcin Owczarek - 3 Grudnia 2018

Córka Małysza podbija serca Polaków! Jej uroda powala

Córka Małysza nie jest szerzej znana w mediach, gdyż tego nie chce, jednak takowe się nią bardzo interesują. Fani sportowca również wyszukują informacji na jej temat. Dziewczyna podbija teraz serca Polaków, jej uroda naprawdę powala, wdała się w ojca.

Córka Małysza nie jest osobą medialną i wolałaby, aby tak pozostało. Nie da się jednak tego uniknąć, kiedy jest się dzieckiem jednego z najlepszych polskich sportowców. Fani chcą wiedzieć, jak wygląda córka Małysza i kim chce zostać w przyszłości. Ta podbija teraz serca Polaków, jej uroda powali niejednego.Karolina Małysz stara się nie zostać celebrytką. To życie nie pasuje jej i nie chce być na świeczniku. Ojciec zawsze starał się chronić rodzinę przed wścibskimi paparazzi i tylko on brał udział w życiu medialnym. Liczne reklamy, w których się udzielał zapewniły skoczkowi życie na godnym poziomie. Niestety, kiedyś Małyszowie przeżyli chwile grozy. Karolinę nękała psychofanka, która nie dawała im spokoju. Było naprawdę groźnie, ale sprawa skończyła się tylko pouczeniem. Dramat trwał 2 lata, a nękającą była 14-latka. Karolina opowiada o tym tak: - To był straszny czas - wspomina córka sportowca i dodaje, że obecnie podchodzi do tego mniej emocjonalnie - Na początku, o dziwo, było skuteczne. Dziewczyna zrobiła sobie długą przerwę. Ostatnio jednak znowu zaczęła zakładać fake'owe konta. Na szczęście teraz zdarza się to sporadycznie, moi znajomi już wiedzą, że wiadomości rzekomo wysyłane przez Karolinę Małysz, nie są ode mnie. Powoli zaczęłam się z tego wszystkiego śmiać. Po ogromnych nerwach, teraz mnie to po prostu bawi - mówi córka Adama Małysza.

Córka Małysza wygląda zjawiskowo

Teraz weszła już w dorosłość. Marzy o tym, aby pomagać ludziom. W wywiadach mówiła, że mogłaby pracować w urzędzie albo straży granicznej. Nie należy do typowych nastolatek z XXI wieku, na jej kontach nie znajdziemy roznegliżowanych zdjęć, a przy każdym dodanym długo się nad nim zastanawia:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej
- Bywa, że myślę o tym nawet 10 dni. Do opisów podchodzę jeszcze ostrożniej. Bywa, że konsultuje je z kilkoma osobami. Zastanawiam się, czy na pewno mogę tak napisać, czy ktoś nie odbierze tego źle - mówi Karolina. Fani jednogłośnie przyznają, że jest zjawiskowa. Jej wygląd powala wielu internautów i mówią, iż wdała się w swojego ojca. Jeden z nich stwierdza, że to" "w końcu normalna dziewczyna, dobrze wychowana, ma to po tacie, trzymaj tak dalej". Inny z internautów napisał: "Bardzo ładna dziewczyna i wygląda, jakby miała coś w głowie, ale skoro nie chce być celebrytką to nie róbcie z niej tej celebrytki".córka Małysza Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Smutne. Uwielbiani bohaterzy M jak Miłość biorą rozwód
  2. Nikt o tym nie wiedział. Przed śmiercią Daria Trafankowska przeżywała piekło
  3. Kim jest partner Sylwii Bomby? Tajemnicza postać u boku celebrytki
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News