Córka Małysza udzieliła pierwszego wywiadu. To był koszmar

Córka Małysza udzieliła pierwszego wywiadu. To był koszmar Źródło: Fot. Instagram/karolina_malysz

Córka Małysza przez wiele lat była najbardziej tajemniczą postacią żyjącą na pograniczu polskiego świata sportu i show-biznesu. Interesowały się nią wszystkie media w kraju, ona jednak nigdy nie zgadzała się na wywiady i występy przed kamerami. Teraz jednak po raz pierwszy zabrała głos i opowiedziała o czymś strasznym. 

Córka Małysza do tej pory była jedną z najbardziej skrytych osób w naszym kraju - mimo bycia córką niezwykłego mężczyzny, którego miliony osób uważają za najlepszego sportowca pierwszej dekady XXI wieku, dziewczyna stroniła od mediów i unikała ich, jak tylko mogła. Karolina prowadzi co prawda swój profil na Instagramie i nawet obserwuje ją już kilka tysięcy ludzi, jednak nie znajdziemy tam nic, co mogłoby świadczyć o jej planie zawładnięcia polskiego show-biznesu. Teraz, po wielu latach cierpliwego oczekiwania fanów, kobieta jednak zdecydowała się na wywiad w mediach, nikt jednak nie spodziewał się tak szczerego i przerażającego wyznania.

Córka Małysza przeżyła coś strasznego

Pierwszy wywiad, a córka Małysza od razu szokuje. Zgodziła się ujawnić w rozmowie ze "Sportowymi Faktami", dlaczego nie chce pojawiać się w mediach i nie zależy jej na zostaniu celebrytką. Okazuje się, że wszystko spowodowane jest przerażającym wydarzeniem z przeszłości - miała psychofankę, która ją śledziła i nie pozwalała normalnie żyć. Sprawa ostatecznie trafiła do sądu. - To był straszny czas. Na początku, o dziwo, było to skuteczne. Dziewczyna zrobiła sobie długą przerwę. Ostatnio jednak znowu zaczęła zakładać fake'owe konta. Na szczęście teraz zdarza się to sporadycznie. Moi znajomi już wiedzą, że wiadomości rzekomo wysyłane przez Karolinę Małysz nie są ode mnie. Powoli zaczęłam się z tego wszystkiego śmiać. Po ogromnych nerwach, teraz mnie to po prostu bawi.

Nie łatwo jest być córką Adama Małysza

Po tej traumatycznej sytuacji Karolina zamknęła się w sobie, a obecnie nawet wrzucanie zdjęć na Instagrama czy pojedynczy post jest dla niej wyzwaniem. - Tak, bywa, że myślę o tym nawet 10 dni. Do opisów podchodzę jeszcze ostrożniej. Bywa, że konsultuje je z kilkoma osobami. Zastanawiam się, czy na pewno mogę tak napisać, czy ktoś nie odbierze tego źle - mówi o swoich fotografiach w sieci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z bólem opowiadała również o swoich relacjach z ojcem - przez jego karierę dziewczyna nie zawsze miała w życiu lekko i często czuła się samotna. - Bywało ciężko. Czasami nie wiedziałam, co się dzieje, dlaczego tak wielu ludzi jest wokół nas. Zdawałam sobie sprawę z tego, że tata skacze i jest znakomity w tym, co robi, cieszyłam się z tego. Ale czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy oddzielali mnie od niego, np. przed zawodami. Czułam się odizolowana - zwierzyła się.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przełom w życiu Górniak, jakiego jeszcze nie było. Wróżka nie ma wątpliwości
  2. Violetta Villas śmierć: Szokujące wyniki autopsji, bardzo cierpiała
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Gwiazdor TVN zszokował swoich fanów. Ogromna burza po jego słowach
Następny artykuł