Córka Magdy Gessler powiedziała za dużo? Mama może się poważnie obrazić

Córka Magdy Gessler powiedziała za dużo? Mama może się poważnie obrazić Źródło: Fot. Instagram/Magda Gessler

Córka Magdy Gessler zadziwiła fanów popularnej restauratorki. Lara powiedziała bowiem coś, za co jej mama może się poważnie obrazić. Czym naraziła się celebrytce?

Gessler jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd stacji TVN. Każdy program, w którym bierze udział, cieszy się naprawdę ogromną oglądalnością.

Nieoczekiwana propozycja

Nikogo nie dziwi więc fakt, iż fani chcieliby widywać swą medialną ulubienicę jeszcze częściej. Przedstawiciele portalu Plejada wpadli na pomysł, aby wystąpiła w show "Azja Express" w parze ze swoją córką. ZOBACZ TAKŻE: Upokarzający rozwód zdecyduje o przyszłości M jak Miłość. Widzowie załamani

Córka Magdy Gessler zaskoczyła

Dziennikarze bardzo szybko zwrócili się do Lary z prośbą o oficjalny komentarz. Jej słowa bez wątpienia zadziwiły nie tylko sympatyków gwiazdy, ale także samą Gessler. - Mimo całej miłości do mojej mamy i podróży z nią, to wydaje mi się, że ten jeden dolar mógłby nie wystarczyć. (...) Mama jest już panią nie najmłodszą, mimo że super witalną i wydaje mi się, że potrzebuje pewnego komfortu, jak wszystkie starsze osoby - stwierdziła córka restauratorki, a wytknięcie wieku bez wątpienia nie przypadło do gustu jej znanej mamie. ZOBACZ TAKŻE: Córka Przybylskiej w furii. „Ch*j ci w dupę!”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News