Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z modelingiem. Rodzice popierają decyzję Igi, która zdążyła już rozczarować się światem mody. Byłą już modelkę pierwszy raz na wybiegu mogliśmy zobaczyć 5 lat temu.

Oficjalną przyczyną przerwania kariery jako modelki mają być studia, na których Iga Lis planuje się teraz skupić najbardziej. Rodzice dziewczyny wspierają jej decyzję, szczególnie Tomasz Lis, który od początku był przeciwny temu, aby córka wybrała taką ścieżkę kariery. Na wybiegu zadebiutowała 5 lat temu, podczas pokazu kolekcji Łukasza Jemioła. Wybór projektanta złośliwi określają jednak jako przyjacielską przysługę – Jemioł to serdeczny znajomy Kingi Rusin.

Kolejne kontrakty również w dużej mierze łączyły się ze znajomościami prezenterki TVN-u. Być może dlatego Idze dużo trudniej było rozpocząć współpracę zagranicą, gdzie polskie kontakty niewiele już mogły pomóc. Na krajowym rynku modelka radziła sobie jednak całkiem nieźle. Pozostawała pod skrzydłami jednej z najlepszych agencji Model Plus, która reprezentuje między innymi Małgosię Belę.

Pomimo to, jak potwierdziła Rusin w jednym z wywiadów, Lisówna nie zamierza kontynuować swojej przygody z modelingiem. Zdaniem jej mamy wpływ na taką decyzję miała kwestia rozczarowania światem mody. – Zaczęła i zakończyła naprawdę z przytupem. Uważam, że młody człowiek sam powinien doświadczać. Jeżeli bardzo chce się sparzyć, to trudno, co zrobić – tłumaczyła celebrytka.

...

Zobacz również

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi