Córka Katarzyny Dowbor wygląda jak modelka! Mogłaby podbić show-biznes

Córka Katarzyny Dowbor wygląda jak modelka! Mogłaby podbić show-biznes Źródło: screen youtube.com/Bisiness & Prestige

Katarzyna Dowbor już od wielu lat jest obecna w polskiej telewizji i show-biznesie. Jednak według wielu osób jej córka ma do tego warunki jak mało kto.

Katarzyna Dowbor początkowo nie miała łatwego życia rodzinnego. Gwiazda swoje pierwsze dziecko urodziła w 1978 roku. Jednak chcąc dalej rozwijać swoją karierę, zdecydowała się na odejście od rodziny. Mimo wszystko nie przeszkodziło to jej synowi po latach odnaleźć matki oraz naprawić ich wspólnej relacji. Na kolejne dziecko prezenterka musiała poczekać 13 lat.

Katarzyna Dowbor ma przepiękną córkę

Nie da się ukryć, że Dowbor na tle innych prezenterek telewizyjnych bardzo wyróżnia się urodą. Przede wszystkim jej kolor włosów, który na początku kariery wzbudzał prawdziwą sensację, stał się atutem i znakiem rozpoznawczym. Jednak to nie tylko wygląd zadecydował o jej sukcesie, a charakter, który pokochali Polacy.

Katarzyna w swoim życiu przeszła również przez liczne problemy, a wiele z nich było powiązanych z jej życiem prywatnym. Mimo wszystko nie przeszkodziło jej to w dalszym poszukiwaniu miłości, a w jednym z wywiadów zdradziła, że macierzyństwo po czterdziestce to jedna z najlepszych rzeczy, jakie ją spotkały.

 - Późne macierzyństwo to najlepsze, co mi się przytrafiło... Mam dodatkową motywację, by dbać o swoją formę. Jeżdżę z córką na nartach czy rowerze - mówiła Katarzyna Dowbor.

Późne macierzyństwo nie przeszkodziło prezenterce w zbudowaniu wspaniałej więzi ze swoją córką, którą początkowo zabierała na wiele branżowych imprez. Przez to wiele osób wróżyło młodej Marii gigantyczną karierę w polskich mediach, jednak dziewczyna miała trochę inne plany na swoją przyszłość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz Maria Dowbor-Baczyńska ma już 20 lat i wygląda wprost zjawiskowo. Cały czas utrzymuje bliskie relacje ze swoją mamą, mimo że oddzielają je tysiące kilometrów. Maria na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię. Kiedy tylko może, stara się odwiedzać swoją mamę w Warszawie.

Maria bardzo dba o swoją prywatność i jej profile w mediach społecznościowych są dostępne tylko dla jej znajomych. Dlatego jedynie ze strony jej matki mamy możliwość obserwować, jak przez te lata się zmieniła.

Katarzyna Dowbor screen jastrzabpost.pl

Katarzyna Dowbor screen jastrzabpost.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Gwiazdor ciężko obraził Sławomira! „Ty discopolowcu podrabiany! Chodź!”
  4. Agnieszka Chylińska została paskudnie wykorzystana. Ostro zareagowała
  5. Emerytka padła ofiarą oszustów. "Okazało się, że mam aż sześć kredytów"

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News