Córka Kaczyńskiej brutalnie zaatakowana. Dziewczynka cierpi, Marta nie potrafi jej pomóc

Córka Kaczyńskiej brutalnie zaatakowana. Dziewczynka cierpi, Marta nie potrafi jej pomóc

Marta Kaczyńska zdaje się przeżywać na nowo najpiękniejsze lata swojego życia. Córka prezydenta niedawno wzięła ślub po czym urodziła kolejne dziecko. Za sprawą tych wydarzeń, w centrum zainteresowania społeczeństwa stała się cała rodzina. Doszło do tego, że zaatakowana została córka Kaczyńskiej!

Przypomnijmy, że 26 lipca tego roku w Pałacu Ślubów na Placu Zamkowym miał miejsce już trzeci ślub Kaczyńskiej. Jej obecny mąż, Piotr Zieliński także nie wypowiadał przysięgi małżeńskiej po raz pierwszy. Mężczyzna ma już za sobą jedną taką uroczystość a także trójkę dzieci. Niewiele później Marta Kaczyńska doczekała się kolejnej potomkini. Tak duży szum w jej życiu nie mógł obyć się bez komentarzy internautów. Córka prezydenta zamieściła w internecie zdjęcie zaobrączkowanych dłoni, co spotkało się z ogromną falą krytyki internautów. Pojawiły się nieprzychylne komentarze nawiązujące do przeszłości kobiety. " To już trzecia obrączka", "Hipokrytka", "Małżeństwo nic dla Ciebie nie znaczy" - to tylko mała część opinii wypowiadających się Młodsza córka Kaczyńskiej, Martynka, postanowiła stanąć w obronie matki. Dziewczynka wdała się w burzliwą dyskusję próbując ratować wizerunek mamy, niejednokrotnie musząc zniżać się do poziomu komentujących. - Najpierw z pieluch wyrośnij, a potem zajmuj się sprawami dorosłych - czytamy w odpowiedzi - Cicho tam, Dubienicka - pisze inny internauta Takich komentarzy było wiele. Z pewnością żadna matka nie chce być świadkiem takiej sytuacji.

- Pełnoletniej osobie trudno jest czytać obelżywe komentarze w internecie na swój temat, a co dopiero dziecku. Te słowa bardzo zraniły Martynkę, ale jeszcze bardziej Martę. Żadna matka nie chce oglądać cierpienia swojego dziecka - mówi osoba z otoczenia rodziny
Marta do tej pory nie reagowała, jednak widząc krzywdę Martynki musiała znaleźć rozwiązanie i zareagować. Chwilę później wszystkie komentarze zostały usunięte.

Czy córka Kaczyńskiej wchodzi w kochającą rodzinę?

Zainteresowanie społeczeństwa skupia się obecnie na najnowszej, trzeciej córce Marty. Choć dziewczynka ma dopiero kilka dni już teraz zastanawiamy się, w jakiej rodzinie przyjdzie jej dorastać. Ze względu na mało stabilną uczuciowo przeszłość obojga rodziców, istnieje szansa, że najnowsza członkini rodu Kaczyńskich nie będzie wychowywać się całe życie w rodzinie w tym samym składzie. Skłonni do rozwodów rodzice oraz życie na świeczniku, nie dają poczucia bezpieczeństwa. Czy córka Kaczyńskiej została pozytywnie przywitania przez rodzeństwo? Na pewno można spodziewać się, że przynajmniej przez jedną z sióstr, Ewę. Ta w internecie zamieściła niedawno zdjęcie nowo narodzonej. Nieco mniej na ten temat wiemy odnośnie młodszej Martyny. Na razie wydaje się być nieco powściągliwa. Jak myślicie, czy to ostatnie małżeństwo Marty?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zmieszali z błotem męża Kaczyńskiej! "Wieśniak, łachmyta i podły flejtuch"
  2. To wydawało się niemożliwe. Żona Wiśniewskiego podjęła ostateczną decyzję
  3. Gwiazda M jak Miłość w żałobie. Tę śmierć przeżywa cała Polska
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News