Marta Kaczyńska córki yt
fot. youtube.com
Jan Odyniec - 24 Czerwca 2018

Wojna wokół Kaczyńskiej! Marta rozdarta, ojciec jej dziecka wściekły

Marta Kaczyńska została przyłapana przez fotoreporterów na zakończeniu roku szkolnego swojej młodszej córki. Co ciekawe, pojawił się tam także ojciec jej dziecka, były mąż, Marcin Dubieniecki. Córka Kaczyńskiej musi bardzo przeżywać wojnę o swoją mamę. 

Martyna Dubieniecka, młodsza córka Marty Kaczyńskiej zakończyła w piątek kolejny rok swojej szkolnej edukacji. Na zakończenie roku przyszła naturalnie z mamą. Niespodziewanie pojawił się także ojciec dziewczynki i były mąż Marty - Marcin Dubieniecki. Mediom nie umknęła jego obecność, co z pewnością doprowadza go do szału.

Zakończenie roku szkolnego. Marcin Dubieniecki zajechał porsche

Były mąż Marty Kaczyńskiej i ojciec jej córek Marcin Dubieniecki przyjechał na uroczystość w ostatniej chwili. Swoje czarne porsche zaparkował w krzakach, a następnie raźnym krokiem wyruszył w stronę szkoły swojego dziecka. Z wyglądu Dubienieckiego można wnioskować, że nie był przygotowany do uroczystości. Na tle innych rodziców, którzy ubrani byli w stroje galowe, biznesmen w wytartych dżinsach i skórzanej kurtce zupełnie nie pasował do wydarzenia.

Córka Kaczyńskiej świadkiem wojny wokół swojej mamy?

Media i internauci spekulują na temat tego, jak na córce Kaczyńskiej odbija się obecność w życiu jej matki obu mężczyzn - Dubienieckiego i jej nowego partnera, Piotra Zielińskiego. Oboje, dzięki Marcie Kaczyńskiej, cały czas są na świeczniku. Media walczą o pozyskanie informacji na ich temat. Dla dziewczynki jest to z pewnością wykańczające. Dubienicki z pewnością nie miał zadowolonej miny na widok swojej byłej żony, która jest w widocznej ciąży z nowym partnerem i przyszłym mężem. Także Piotr Zieliński, przyszły mąż Marty Kaczyńskiej miał szaleć z zazdrości w związku z faktem kolejnego spotkania swojej narzeczonej z Marcinem Dubienieckim. Rozdarta jest również sama Marta Kaczyńska, która nie wie jak reagować na obecność mediów, polujących na nią w każdej, możliwej okazji. Żadna reakcja nie wydaje się tutaj być właściwa. Podejmując rozmowę z Dubienickim na oczach kamer, zostałaby skrytykowana nie mniej, niż gdyby traktowała go jak powietrze. Czy zakończenie roku szkolnego jest jednak odpowiednim miejscem do takich spotkań? Córka Kaczyńskiej, Martyna, miała tego dnia świętować rozpoczynający się okres odpoczynku od ciężkiego wysiłku związanego z całoroczną nauką. Z pewnością nie powinna być świadkiem takich "rozgrywek".Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Polacy to OBRZYDLIWI ZBOCZEŃCY?! Marta Kaczyńska atakuje
  2. Po tym Kaczyńska stała się wrogiem publicznym! "Kurw*szon!", "Szmata!", "Chora!"
  3. Kapelusz czy bejsbolówka. Modne nakrycia głowy 2018
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
zenek_martyniukNikt nie wiedział tego o Zenku Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News