BRAWO! Fantastyczny sukces córki Kaczyńskiej, mama musi być dumna

BRAWO! Fantastyczny sukces córki Kaczyńskiej, mama musi być dumna Źródło: fot. Instagram

Córka Kaczyńskiej zdecydowanie ostatnimi czasy przynosi jej wiele powodów do dumy. To bardzo dobrze, biorąc pod uwagę, że bratanica prezesa PiS spodziewa się trzeciego dziecka - w tym stanie pozytywne emocje są zdecydowanie mile widziane.

Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą dwóch córek, a już niedługo w jej życiu pojawi się jeszcze jedno dziecko. Chociaż ona sama wzbudza kontrowersje, a jej stryja, Jarosława Kaczyńskiego albo się kocha albo nienawidzi to starsza córka Kaczyńskiej wzbudza zdecydowanie, wyłącznie pozytywne uczucia. Teraz cała Polska cieszy się z jej sukcesu.

Córka Kaczyńskiej odniosła sukces

Ewa Dubieniecka ma pasję, jaką jest jazda konna. Dziewczynka odnosi w niej pierwsze sukcesy, co przynosi jej mamie dumę, ponieważ ona sama również kocha konie. Ostatnio Ewa pochwaliła się jednym z takich osiągnięć na Facebooku. - Hejka, dzisiaj skakałam na Kaziku małą kombinację, na końcu wysokość chyba tak 110 cm na moje oko. Skakał super! Widać wielki progres. Dziękujemy Pani Agnieszce - napisała Ewa Dubieniecka, chwaląc się swoim sukcesem. To bardzo dobra informacja, że dziewczyna już od najmłodszych lat rozwija się w tym, co lubi. Być może dzięki temu, kiedyś będzie o niej głośno. Już teraz Ewa jest dumą swojej mamy i przybranego dziadka - Jarosława Kaczyńskiego. córka Kaczyńskiej Ewa Dubieniecka na koniu, fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media zapomniały, Agata Duda też? Rok temu seks-bomba namieszała w głowie Prezydentowi
  2. Rolling Stones odpowiedzieli Wałęsie! Po polsku, przed tysiącami ludzi
  3. Żona gwiazdy The Rolling Stones bezlitośnie uderza w PiS
  4. Młoda i piękna gwiazda TVN jest zrozpaczona. Błaga o pieniądze, wszystko runęło
  5. Prosty trik a uratuje Twojemu psiakowi zdrowie! Wystarczy 10 sekund
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News