Córka Kaczyńskiej przekazała wiadomość o nagłej, tragicznej śmierci. Wpis nastolatki rozrywa serce, współczujemy

Córka Kaczyńskiej przekazała wiadomość o nagłej, tragicznej śmierci. Wpis nastolatki rozrywa serce, współczujemy Źródło: .

Córka Kaczyńskiej przeżywa chwile wielkiej żałoby. Ewa Dubieniecka dodała wpis, w którym poinformowała o śmierci bliskiej jej osoby. Słowa krewnej Jarosława Kaczyńskiego ukazują, jak wielka rana utworzyła się w jej sercu. Takie deklaracje potrafią złamać serce.

Córka Kaczyńskiej opowiedziała o swojej wielkiej stracie. Nastoletnia Ewa, która ma aktualnie przerwę od szkolnych obowiązków, nie może zaliczyć ostatnich dni do udanych. Powodem tego jest nagła śmierć jednego ze jej największych idoli. Strata Dubienieckiej jest nieoceniona, a wypowiedziane przez nią słowa potrafią złamać serce i pokazać, jak bliski był jej zmarły artysta.

Córka Kaczyńskiej przekazuje smutną wiadomość. Nie żyje jej największy idol

Artystą, nad którym ubolewała Dubieniecka jest zmarły w sobotę Cameron Boyce. Aktor był idolem nastolatek, a informacja o jego śmierci podana przez najbliższą rodzinę załamała wszystkich, którzy wychowywali się na kultowych produkcjach stacji Disney Channel.

- Z ciężkim sercem chcieliśmy poinformować, że dziś rano straciliśmy Camerona. Odszedł w śnie z powodu zawału, który był skutkiem przewlekłych problemów zdrowotnych. Dziękujemy za życzliwość i empatię wszystkich, którzy go znali i kochali – ogłosił w sobotę rzecznik rodziny Boyce

Swoje kondolencje przekazało wiele gwiazd Hollywood, chociażby Salma Hayek, która miała okazję współpracować z idolem nastolatek.

- Miałam zaszczyt grać matkę Camerona w “Dużych dzieciach”. Był uduchowiony, utalentowany, hojny i zabawny. Świecił jasnym światłem. Jego radość będzie żyć w naszych sercach, a on będzie tańczył i świecił na tamtym świecie – napisała wielka gwiazda kinowa

Swoje kondolencje przekazała także córka Marty Kaczyńskiej, która zrobiła to w równie wzruszający sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa Dubienieckiej poruszyły internautów

O tym, jak ważnym dla Ewy Dubienieckiej był Cameron Boyce, przekonać się możemy patrząc na social media członkini rodziny Jarosława Kaczyńskiego. Celebrytka opublikowała zdjęcie swojego idola z czarno białym filtrem i napisała, że mimo swojego spóźnienia z kondolencjami, jest bardzo poruszona całym zdarzeniem i nie może pogodzić się z odejściem idola nastolatek.

-Jestem trochę spóźniona, ale lepiej późno niż wcale… Spoczywaj w pokoju Cameron – napisała Ewa Dubieniecka.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
    2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie 
    3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
    4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
    5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
    6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News