Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę

Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę Źródło: youtube/Fakt24.pl

Córka Kaczyńskiej idzie w ślady swojej ukochanej mamy. Wygląda jednak na to, że uczennica prześcignie mistrzynię. Ostatnie nagrania z jej wyczynów odbierają mowę.

Córka Kaczyńskiej od dawna jest ćwiczona przez mamę na mistrzynię jeździectwa. Nie jest tajemnicą, że Marta Kaczyńska to wielka fanka koni i jeździectwa. W swoich felietonach niejednokrotnie poruszała temat krzywdy zwierząt i odprowadzaniu koni do rzeźni. Nie dziwi więc, że swoją córkę również wychowuje blisko zwierząt.

Córka Kaczyńskiego zaskakuje swoimi umiejętnościami w siodle. Dumna mama pochwaliła się w internecie

Marta Kaczyńska jako zadeklarowana miłośniczka koni musi być dumna z córki, która popisuje się swoimi niebanalnymi umiejętnościami w siodle. W końcu pochwaliła się wyczynami 12-letniej Martyny, która od dłuższego czasu spędza czas na jeździectwie. Widać to po Instagramie nastolatki, który jest wręcz wypełniony zdjęciami z pokazów i zawodów, na których córka 39-latki pokazuje swoje niemałe umiejętności.

Na swoim Facebooku, Marta Kaczyńska udostępniła wpis z Instagrama córki. Na nagraniu widać jak 12-latka siedząc na koniu przeskakuje aż trzy barierki - a każda z nich jest coraz wyższa. Udaje jej się to bez nawet lekkiego naruszenia przeszkody, a cały efektowny wyskok pokazany jest w zwolnionym tempie.

Internauci zaniemówili z zachwytu. Wysyp komentarzy wyrażających podziw dla umiejętności 12-latki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo że Martyna Kaczyńska ma zaledwie 12-lat, to już zadziwia umiejętnościami jeździeckimi. Sama Marta Kaczyńska zaniemówiła, gdy zobaczyła nagranie z wyczynem córki - jedyne co była w stanie napisać to lakoniczne, ale oddające podziw "Wow!". W podobnym tonie były komentarze internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!

2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

 

Instagram córki Marty Kaczyńskiej jest obserwowany przez wielu jej wiernych kibiców z najbliższego otoczenia. W komentarzach można przeczytać wpisy takie jak "Team MKaczyńska" czy "Na żywo wyglądało to jeszcze lepiej". Do tego pod niemal każdym postem możemy znaleźć komentarze dumnej mamy.

Źródło: Facebook/Marta Kaczyńska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News