Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje

Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje Źródło: Instagram wp_kobieta

Córka Kasi Kowalskiej przebywa obecnie w jednym z londyńskich szpitali. Wokalistka poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednocześnie skierowała do młodych ludzi poważny apel. Jej wideo odbiło się szerokim echem. Okazuje się, że jej córka nie pierwszy raz walczy o życie.

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala w Londynie z powodu zakażenia koronawirusem, mama poinformowała, że jej stan jest ciężki. Młoda dziewczyna nie jest jednak w stanie oddychać samodzielnie.

Córka nie znajdowała się w grupie ryzyka

Córka Kasi, Ola, jest młodą dziewczyną, a więc teoretycznie nie znajdowała się w grupie podwyższonego ryzyka. Nie tylko mówi się, że młode organizmy trudniej zarażają się wirusem, ale także, że przechodzą ją łatwiej. Choroba COVID-19 miała być zagrożeniem głównie dla osób starszych oraz posiadających choroby współistniejące. Szczególnie niebezpieczne mają być choroby serca czy układu oddechowego, ponieważ wirus je zaostrza i bardzo często w przypadku tych pacjentów doprowadza do śmierci. Córka znanej wokalistki jednak pomimo panującemu przekonaniu o sile młodych osób, chorobę przechodzi w niezwykle ciężki sposób, a zrozpaczona mama postanowiła zaapelować do wszystkich młodych osób, aby nie lekceważyli ogromu zagrożenia, ponieważ nie są niezniszczalni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Po raz kolejny walczy o życie

Ola Kowalska nie pierwszy raz walczy o życie. 23-latka już wcześniej była krok od śmierci. To, że przeżyła to naprawdę spory cud, w który lekarze włożyli wiele wysiłku i wykazali się dużą przezornością. Córka Kasi Kowalskiej tuż po narodzinach była reanimowana aż cztery razy, ponieważ podczas mierzenia pulsu w czasie pobytu w szpitalu, pielęgniarka nie wyczuła pulsu u dziecka. Wokalistka przyznała, że ponad 20 lat temu kiedy trafiła do szpitala przed samym porodem, los chciał, że na dyżurze znajdował się lekarz, u którego leczyła się prywatnie. Polecił on pielęgniarce, aby badała puls zarówno matki jak i dziecka co dwie godziny. O drugiej w nocy podniosła ona alarm, że nie wyczuwa u dziecka czynności życiowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"

2. Przepowiednie ojca Klimuszki na 2020. Kilkadziesiąt lat temu przewidział gorszą rzecz niż koronawirus?

Konieczna była reanimacja

Artystka została błyskawicznie przewieziona na salę operacyjną, gdzie przeprowadzono cesarskie cięcie. Okazało się, że córka zatruła się wodami płodowymi i dopiero za czwartym razem udało się przywrócić jej czynności życiowe. Kasia Kowalska wspominała, że ze strachu było jej przeraźliwie zimno, jednak to okropne wydarzenie dało jej pewność, że jej córka to prawdziwa wojowniczka, która posiada ogromną chęć życia i wolę walki. Trzymamy kciuki, aby i tym razem wszystko skończyło się dobrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Widzowie TVP martwią się o Tadeusza Sznuka. Smutne wieści obiegły media
  4. Ważny komunikat rządu. Od dziś dodatkowy obowiązek dla wielu Polaków
  5. Jeden z pierwszych objawów koronawirusa. Występuje zaraz po zakażeniu, lekarze ostrzegają
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News