Zdjęcia 16-letniej córki Kaczyńskiej obiegły sieć. Internauci nie wytrzymali, są porażeni

Zdjęcia 16-letniej córki Kaczyńskiej obiegły sieć. Internauci nie wytrzymali, są porażeni Źródło: .

Córka Maty Kaczyńskiej znów na tapecie internautów. Zdjęcia nastolatki obiegają media społecznościowe wywołując naprawdę skrajne emocje. Internauci nie byli w stanie odmówić sobie kilku komentarzy.

Córka bratanicy prezesa PiS coraz śmielej udziela się choćby na Instagramie, gdzie rośnie grono jej obserwatorów. 16-latka regularnie zamieszcza tam swoje zdjęcia, które za każdym razem wywołują spory odzew. Dziewczyna ma swój własny, dość mroczny styl, i pomimo młodego wieku nie stroni od makijażu, co nie wszystkim się podoba. Jej najnowsze zdjęcia wywołują naprawdę sporo emocji.

Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej chwali się nowymi zdjęciami. Internauci są porażeni

Choć Ewa Dubieniecka ma zaledwie 16 lat, coraz lepiej sobie radzi z prowadzeniem profili w mediach społecznościowych, dzięki czemu rośnie grono jej fanów. Pomocny może wydawać się fakt, że ma doskonale znaną wszystkim mamę, Martę Kaczyńską, chociaż ona sama może nie być szczególnie zadowolona niektórymi upublicznionymi fotkami córki, w czasie gdy ona działa w świecie polityki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiele wskazuje jednak na to, że do medialnej aktywności 16-latki nie ma jeszcze aż tak wielu zastrzeżeń zważywszy na fakt, że fotek nastolatki pojawia się w sieci coraz więcej. Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia Ewa nie mogła odmówić sobie wrzucenia na Instagram nowego posta, chwaląc się swoją odświętną stylizacją. 

Jednego dnia - elegancka bluzka w czerwoną kratę oraz ozdobne spinki we włosach, a wszystko zwieńczone dość mocnym makijażem, a drugiego - dopasowane spodnie, koszulka w odcieniu bordo i luźno spięte włosy. Obserwatorzy nastolatki nie wytrzymali i widząc ją w takim wydaniu od razu zaczęli zamieszczać pod zdjęciem pierwsze komentarze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Kaczyńska może być spokojna, bowiem na jej córkę nie spłynął hejt, a same ciepłe słowa pełne komplementów. Niektórzy zgryźliwie zwrócili jednak uwagę na telefon dziewczyny, który jak podkreślono, jest dość drogi i nazbyt luksusowy jak na nastolatkę. Wygląda zatem na to, że Kaczyńska chętnie rozpieszcza swoje pociechy i dba o to, by miały wszystko co najlepsze. 

instagram/ewaaleksandrad/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pozując do zdjęcia z rodzicami syn Królikowskiego nie wiedział, że dziś będzie tak źle. Poruszająca, mało znana fotka
  4. Smutne ostatnie chwile Kobuszewskiego. Fakty, które ujawniono są wstrząsające
  5. Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News