Z piskiem opon podjechała do policjantów, prawie ich taranując. Gdy zobaczyli jej 2-letnią córkę, natychmiast musieli reagować

Z piskiem opon podjechała do policjantów, prawie ich taranując. Gdy zobaczyli jej 2-letnią córkę, natychmiast musieli reagować Źródło: youtube.com/Rider 112

Córka mieszkanki Stargardu mało co nie pozbawiła się życia, Podczas gdy policjanci patrolowali miasto, z piskiem opon zatrzymała się obok nich przestraszona kobieta, która powiedziała o niebezpiecznym wyczynie 2-latki. Stróże prawa musieli podjąć się bardzo odważnej interwencji.

2-letnia córka bawiła się w swoim domu w Stargardzie. Nagle, matka dziewczynki zauważyła, że dziecko bardzo się krztusi, a z jego ust toczy się piana. Przerażona kobieta włożyła maleństwo do samochodu i czym prędzej pojechała szukać pomocy. Na szczęście w okolicy pojawił się patrol policji. Gdyby nie funkcjonariusze, los małego dziecka mógłby być przesądzony.

Córka zrobiła coś przerażającego. Gdyby nie interwencja policji, mogłoby skończyć się tragicznie

Niektóre życiowe sytuacje pokazują, jak niewiele trzeba do tragedii. Chwila nieuwagi i małe dzieci niebędące pod kontrolą rodziców są sobie w stanie wyrządzić nieodwracalną krzywdę. W Stargardzie, miejscowości pod Szczecinem doszło do wydarzeń, które mało co nie pozbawiły życia małej mieszkanki miasta. Dziecko, najwyraźniej zaciekawione przedmiotami leżącymi w kuchni, znalazło kostkę do zmywania naczyń. Z racji niepozornego kształtu, wzięło przedmiot do buzi, który zaczął się roztapiać.

Kiedy matka dziewczynki zauważyła, że jej córka pluje dużą ilością piany i ma problemy z oddychaniem, czym prędzej wsiadła z nią do samochodu. Po chwili zauważyła patrol policji. Kobieta, nie czekając długo, podjechała na pełnej prędkości pod radiowóz i opowiedziała o tym, co stało się w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci musieli interweniować

Kiedy funkcjonariusze wysłuchali historii kobiety, zdecydowali się na szybkie zawiadomienie szpitala, by lekarze przygotowali się na przyjęcie małej pacjentki. Uspokoili matkę dziecka i powiedzieli jej, żeby się nie przejmowała i jechała w kordonie utworzonym przez radiowozy. Kobieta posłuchała i dzięki temu dotarła na czas ze swoją córką do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Co najmniej 90 osób nie żyje, w tym wielu uczniów. Ofiar może być znacznie więcej, tragiczne informacje z zagranicy

Nie da się ukryć, że policjanci tego dnia podjęli się najważniejszej interwencji. Dzięki ich postawie dziecko przeżyło. Aż strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby tego dnia funkcjonariusze nie znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Uratowała mu życie, a on stracił dla niej głowę. Malitowski zaskoczył wyznaniem pod gorącym zdjęciem młodej partnerki
  5. Weterynarz zajrzał do pyska psa i oniemiał. Wyciągnął przedmiot, który tkwił tam przez kilka lat

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News