Córka, dramat matki
twitter.com Polska Policja
Weronika Wasiak - 29 Września 2020

Przerażające sceny nad morzem, dramat matki. Nie była w stanie pomóc swojej córce

Gdy jej córka znalazła się w niebezpieczeństwie nie mogła nic zrobić. Kobiecie pozostało tylko mieć nadzieję, że pomoc szybko przybędzie. Koszmar, jaki przeżyła ta matka jest niewyobrażalny.

8-letnia córka nagle znalazła się w wodzie. 40-latka tylko na chwilę odwróciła wzrok, a potem widziała coś, czego nigdy nie będzie w stanie zapomnieć. Zaczęła wołać o ratunek, ona sama nie mogła nic zrobić.

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Widziała, jak jej córka się topi. Nie mogła jej pomóc

O dramatycznych zdarzeniach, do których doszło w miniony poniedziałek w Giżycku, w województwie warmińsko-mazurskim, informuje Radio Zet. Jak możemy się dowiedzieć, 40-letnia kobieta wyszła na spacer z 8-letnią córką poruszającą się na wózku inwalidzkim i psem wzdłuż Kanału Łuczańskiego. Gdy zatrzymały się na ścieżce, matka tylko na chwilę odwróciła wzrok, a wtedy usłyszała plusk. Odwróciła się i zobaczyła, że wózek z dziewczynką zsunął się do wody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Rozpoczęło się dramatyczne wołanie o pomoc. Kobieta nie potrafiła pomóc córce, dlatego miała nadzieję, że ratunek szybko zjawi się na miejscu. Jej wołania usłyszał żeglarz, który akurat przepływał na łódce typu houseboat Kanałem Łuczańskim. Mężczyzna od razu wskoczył do wody i wydostał dziewczynkę na brzeg, po czym rozpoczął reanimację. W międzyczasie zawiadomiono pogotowie.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Na miejsce przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał 8-latkę do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Jej stan nie jest znany, ale wiadomo, że dziewczynka żyje. Policja przesłuchała jej matkę i ustaliła, że w chwili wypadku nie była pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze podejrzewają, że kobieta zapomniała zablokować koła wózka i dlatego zsunął się on do wody. Dziecko było do niego przypięte pasami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News