67-letnia kobieta urodziła córkę. Powiedziała, jak zaszła w ciążę, nikt nie chce jej uwierzyć

67-letnia kobieta urodziła córkę. Powiedziała, jak zaszła w ciążę, nikt nie chce jej uwierzyć Źródło: youtube/GE Healthcare

67-latce urodziła się nie wnuczka, a córka. Kobieta może stać się prawdziwą rekordzistką, jeśli potwierdzą się badania lekarzy. Matka jednak twierdzi, że zaszła w ciążę z nieprawdopodobnego powodu.

Gdy na świat przyszła zdrowa córka, lekarze przecierali oczy ze zdumienia. Nie spodziewali się, że 67-letnia kobieta może jeszcze urodzić zdrowe dziecko. Jeszcze bardziej zaskoczyło ich jej wyjaśnienie przyczyny, dla której zaszła w ciążę.

Urodziła jej się zdrowa córka. Nikt nie wierzy w powód poczęcia

We wschodnich Chinach, w prowincji Zaozhuang (prowincja Szantung), doszło do prawdziwego, medycznego cudu. 67-letnia Tian zgłosiła się do szpitala już w trakcie trwania ciąży. W końcu udało się doprowadzić do szczęśliwego finału i starszej Chince urodziła się córka.

Lekarze wciąż nie wiedzą, jak doszło do poczęcia. Trudno to ustalić ze względu na to, że kobieta trafiła do szpitala, będąc już w całkiem zaawansowanej ciąży. Obecnie trwają kolejne badania, które mają potwierdzić naturalną metodę poczęcia dziecka. Kobieta deklaruje, że zaszła w ciążę metodą naturalną, również ojciec dziewczynki ma na ten temat dosyć jednoznaczne zdanie.

- Dziecko jest darem z nieba dla nas obydwojga - mówił 68-letni mąż Tian.

67-latka może zostać prawdziwą rekordzistką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć nikt nie dowierza w historię o boskim darze, to sprawa poczęcia dziecka 67-latki jest dosyć istotna. Jeśli córka została poczęta w sposób naturalny, Tian zostanie najstarszą kobietą, która urodziła naturalnie poczęte dziecko. Jeśli jednak okaże się, że do zapłodnienia doszło metodą in vitro, rekord nie zostanie pobity.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodnie smutne, jakie rzeczy władze zrobią z grobem Woźniaka-Staraka ledwie kilka miesięcy po śmierci
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Do tej pory najstarszą kobietą, która urodziła poczęte naturalnie dziecko, jest 59-latka. Pochodząca z Wielkiej Brytanii kobieta miała urodzić w 1997 roku. Z kolei najstarszą matką, która urodziła dziecko poczęte metodą in vitro, jest 74-letnia mieszkanka Indii Erramatti Mangayamma.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: Fakt

Następny artykuł