Jola chciała przed szkołą opalić córeczkę w solarium. Kobieta podała powód, który wielu uzna za żałosny

Jola chciała przed szkołą opalić córeczkę w solarium. Kobieta podała powód, który wielu uzna za żałosny Źródło: https://pixabay.com/pl/photos/dziewczyna-kochanie-dziecko-%C5%82adny-4293202/

Córka była blada jak ściana, więc matka wysłała dziewczynkę do solarium. Kobieta uważa, że dziecko nie zostanie zaakceptowane przez rówieśników, bo spędziło wakacje w domu.

Matka wysłała córkę do solarium, bo bała się, że zastanie dziecko zostanie odrzucone przez rówieśników: "Chciałam, żeby wyglądała na opaloną, bo niestety całe wakacje spędziła w domu."

Córka została wyproszona z salonu kosmetycznego

Jak donosi zaniepokojona kobieta

- Pracownica salonu kosmetycznego powiedziała, że dzieci nie obsługują. Ja jej na to, że jestem matką i wyrażam zgodę. Nic z tego, takie są przepisy, a ona nie chce mieć problemów - donosi zaniepokojona kobieta

Jola uważa, że skoro jest matką, to ma ona prawo sama decydować o tym co powinny robić jej dzieci. Twierdzi, że w dzisiejszych czasach rodzice nie mogą sami wychowywać dzieci, wszystkie decyzje podejmowane są przez inne instytucje: 

- Ja sobie nie życzę, żeby ktoś za mnie decydował w takich sprawach jak WDŻ w szkole, drożdżówki w sklepiku czy sól w zupie na stołówce. (...) strach pomyśleć czego jeszcze nam zabronią. W naszym kraju rodzice stają się coraz bardziej ubezwłasnowolnieni - mówi

Internauci popierają kobietę pracującą w solarium

List kobiety w ekspresowym tempie zyskał wiele nieprzychylnych opinii. Zarzuca się matce chęć nieumyślnego wyrządzenia krzywdy dziewczynce:

 - Strach to pomyśleć, że matka własnemu dziecku chciała raka skóry zafundować..."

"No i bardzo dobrze, że właściciel solarium przestrzega przepisów. Co za głupota narażać dziecko z tak żenujących powodów z tak żenujących powodów.. "

"Sztuczne opalanie powoduje raka skóry,poza tym mogła wychodzić z domu"

"Jeszcze te pretensje do pani pracującej za to, że nie chciała narazić się na problemy w pracy, ani truć twojego dziecka. Ręce opadają."

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sama kobieta uważa, że nie jest złą matką, która chce zrobić krzywdę swojemu dziecku. Miała być to ich pierwsza wizyta w solarium i jest świadoma niebezpieczeństw na jakie naraża córkę: "Nie jestem wyrodną matką, która chce zrobić swojej córce krzywdę, ale coraz częściej tak się czuję. Ciągle dowiaduję się, że robię coś źle i jej szkodzę. Ale robię to na własną odpowiedzialność i każdy powinien się uczyć na własnych błędach."

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje polski piłkarz ręczny. Samochód 34-latka zderzył się z sarną
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

"Wzięłam ją tam z troski"

Matka twierdzi, że zabrała córkę na solarium z troski o dziecko. Czy jednak ma rację? Przypomnijmy, że sztuczne opalanie zwiększa ryzyko występowania czerniaka nawet o 48% (u dorosłych również!), a osoby z jasną karnacją dodatkowo narażone są na poparzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Jola chciała przed szkołą opalić córeczkę w solarium. Kobieta podała powód, który wielu uzna za żałosny
  5. Premier ogłosił stan alarmowy ALFA na terenie całej Rzeczpospolitej

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News