Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę

Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę Źródło: Screen/Youtube/Health & Fitness

Córka tej pary miała na swoim policzku dziwny punkcik, który zaniepokoił jej rodziców. Para w pierwszej chwili zbagatelizowała ten problem jednak po pewnym czasie wybrała się z dzieckiem do lekarza. Gdy specjaliści zbadali 7-miesięczną dziewczynkę, nie mogli uwierzyć w to co widzą. Diagnoza zszokowała również jej opiekunów.

Córka Aarona i Emmy Washington jest niezwykle ciekawym świata dzieckiem, chociaż ma dopiero 7-miesięcy.  Rodzice bez przerwy muszą być czujni i uważni na to, co robi dziewczynka. Pewnego dnia zauważyli, że na policzku ich córeczki pojawił się dziwny punkcik, przypominający małą, czerwona kropkę. W pierwszym momencie zbagatelizowali sprawę, jednak z dnia na dzień krostka zaczęła się powiększać. Para postanowiła zabrać dziecko do specjalisty. Diagnoza lekarzy zszokowała rodziców.

Córka coraz bardziej puchła

Na początku rana przypominała zwyczajną, czerwoną krostkę, która często pojawia się u małych dzieci. Aaron i Emma, rodzice dziewczynki nie przejęli się tym za bardzo, gdyż byli przekonani, że to nic groźnego. Niestety z dnia na dzień punkcik zaczął puchnąć i stawał się coraz bardziej zaczerwieniony. Wtedy małżeństwo postanowiło nie zwlekać i udać się z dzieckiem do lekarza. 

Lekarze nie wiedzieli co dolega dziewczynce

Gdy krosta na policzku nabrała już dużych rozmiarów para postanowiła dłużej nie zwlekać i udała się z dzieckiem do lekarza. Gdy doktor obejrzał dziewczynkę przyznał, że nie ma pojęcia, co może być przyczyną aż takiej opuchlizny. Stwierdził, że to może być infekcja i przepisał niemowlęciu antybiotyk. Pomimo przyjmowania lekarstw krosta ciągle rosła, dlatego Emma i Aaron zdecydowali się zawieźć córkę do szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W szpitalu jeden z lekarzy zauważył, że na krostce znajduje się mały, biały punkt. Doktor dotknął go i zaczął zastanawiać się, dlaczego jest taki twardy. Wziął więc szczypce i z policzka dziewczynki wyciągnął coś, czego nikt się nie spodziewał. W twarzy dziecka znajdowało się piórko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka

2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Najprawdopodobniej dziewczynka włożyła piórko do buzi, które wbiło się w policzek od środka. Organizm nie mógł sobie poradzić z usunięciem ciała obcego w inny sposób, dlatego "wyrzuciło" piórko przez skórę. Na szczęście dziecko nie doznało żadnych powikłań ani zakażenia. Opuchlizna po wydobyciu intruza z policzka zniknęła, a po całym zajściu został tylko niewielki ślad.   

uploaded

źródło: Screen/Youtube/Health & Fitness

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News