5-latka codziennie po kolacji wychodziła z domu. Raz ojciec poszedł za nią i zamarł, odkrył przykry powód

5-latka codziennie po kolacji wychodziła z domu. Raz ojciec poszedł za nią i zamarł, odkrył przykry powód Źródło: twenty20

Córka ma zaledwie pięć lat i nie powinna sama biegać po lesie, więc kiedy jej ojciec zauważył, że dziewczynka wychodzi domu, zawsze o tej samej porze, postanowił dowiedzieć się, o co chodzi. Pewnego razu poszedł za nią i odkrył porażającą prawdę.

Córka każdego dnia po kolacji wychodziła na podwórko. Na początku rodzice myśleli, że dziewczynka polubiła zabawę na świeżym powietrzu, jednak prawda okazała się zupełnie inna. Pewnego dnia jej tata postanowił sprawdzić, dokąd spaceruje jego dziecko. 

Córka znikała po kolacji

Tom, ojciec Emmy zauważył, że jego pięcioletnia córka od trzech dni, wychodząc z domu, kieruje się w tę samą stronę lasu i znika na kilka minut. Zaniepokojony mężczyzna postanowił dowiedzieć się, co za tajemnice skrywa przed rodzicami Emma. Mała dziewczynka pytana przez rodziców, dokąd spaceruje, szybko ucinała rozmowę. Kolejnego dnia, gdy dziewczynka po kolacji wyszła z domu, jej tata sprawdził jej pokój. 

Z przerażeniem odkrył, że w jej szafce znajduje się list od tajemniczej osoby. "Przyjdź do domu na tyłach pola dokładnie o 18.30. I upewnij się, że jesteś sama!" brzmiała wiadomość. Teraz już nie było żartów, ojciec musiał dowiedzieć się, kto spotyka się z jego pięcioletnią córką i każe jej być bez opieki. Następnego dnia postanowił śledzić dziewczynkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka miała wielki sekret, który wyszedł na jaw, gdy tata postanowił ją śledzić 

Córka wyszła z domu i kierowała się w stronę, którą dobrze znał jej ojciec. Na skraju lasu znajdowała się opuszczona chatka, a na balkonie stała jakaś obca osoba. Tom nie widział dobrze, kim ona jest, nie rozpoznawał tej postaci. Widział natomiast, jak jego córka ochoczo otwiera drzwi do starego domu i wchodzi. Ojciec szybko pobiegł za córką, a gdy wszedł do mieszkania, zbladł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalny dramat gwiazdy TVN. Rodzinna tragedia spadła na nią jak grom z jasnego nieba, zdjęcia wycisną łzy z każdego

2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

Okazało się, że w środku znajduje się starsza kobieta i kilkanaście psów. Tom łapał się za głowę i patrzył na swoje dziecko i nieznajomą kobietę, która od razu wyjaśniła mu, co się dzieje. Starsza kobieta od kilku lat była bezdomna, a jej jedynymi towarzyszami były zwierzęta. Przed tygodniem osiedliła się w opuszczonej chatce, a pewnego dnia wpadła na Emmę. Córka Toma uwielbiała psy, dlatego chętnie odwiedzała starszą panią, co więcej dziewczynka zaczęła przynosić jej jedzenie. Tom z niedowierzaniem patrzył na swoją córkę. W tym momencie był najbardziej dumnym ojcem na świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  4. Prawie każda pani domu popełnia karygodny błąd przy robieniu mizerii. Wystarczy zastosować sekretny trik naszych babć i dodać 1 składnik
  5. Szumowski zabrał głos ws. powrotu obostrzeń i narodowej kwarantanny. Ponure informacje dla wszystkich Polaków
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: Momlifematters

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News