45-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg. Na rękach trzymał 5-letnią córkę

45-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg. Na rękach trzymał 5-letnią córkę Źródło: Screen/ Twitter/ 6Godtv

Córka i ojciec wpadli pod nadjeżdżający pociąg metra. Nie był to jednak po prostu nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna celowo rzucił się na tory. Zrobił to trzymając w rękach dziecko.

Córka nie mogła się spodziewać tego, co zaplanował jej ojciec. Ta historia jest trudna do zrozumienia: stojący na peronie metra mężczyzna wziął w ramiona swoje dziecko i rzucił się pod nadjeżdżający pociąg. Na wstrząsającą scenę patrzyli inni pasażerowie.

Córka i ojciec wpadli pod pociąg. Mężczyzna chciał się zabić

Do tej dramatycznej historii doszło w Nowym Yorku, na Bronksie. W poniedziałek 23 września, około 8 rano, na stację metra Kingsbidge Road przyszedł 45-letni mężczyzna i 5-letnia dziewczynka. Czekali na pociąg, nie wyróżniali się niczym pośród innych pasażerów. Do czasu. Gdy pojazd zaczął zbliżać się do peronu, mężczyzna nagle rzucił się na tory. Najgorsze było to, że trzymał wówczas w rękach swoje dziecko.

45-latek postanowił popełnić samobójstwo. Dlaczego zdecydował się pociągnąć ze sobą swoją 5-letnią córkę? Tego nie wiadomo. Na całe szczęście dziecko udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu, ale dziewczynka przeżyła, choć ma bardzo poważne obrażenia.

Córka w ciężkim stanie. Uratowali ją pasażerowie

Na dramatyczne wydarzenia na szczęście błyskawicznie zareagowali inni pasażerowie. Gdy tylko doszło do tragedii, dwóch świadków ruszyło na pomoc. Zeszli na tory i starali się wyciągnąć dziecko spod pociągu - na szczęście trafiło ono między koła pojazdu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świadkowie zaalarmowali także służby ratunkowe, które błyskawicznie pojawiły się na miejscu zdarzenia. Mężczyzny nie udało się uratować - zginął na miejscu, po zderzeniu z nadjeżdżającym pociągiem. Dziewczynka przeżyła. W ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Lekarze zapewnili jednak, że mimo poważnych obrażeń jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda telewizji była molestowana przez ojczyma. Nikt nie chciał jej uwierzyć
2. Meteorolodzy ostrzegają. Nadciąga burza tropikalna Karen, sytuacja jest naprawdę poważna i niebezpieczna

Teraz dokładne okoliczności sprawy prawdopodobnie zbada nowojorska policja. Zastanawiające są przede wszystkim motywy mężczyzny - co skłoniło go do popełnienia samobójstwa, a przede wszystkim - dlaczego rzucił się pod metro trzymając w rękach córkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują ananasy. GIS ostrzega przed ich jedzeniem
  2. Nie żyje legenda telewizji. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 54 lata
  3. Kto kocha bardziej: kot czy pies? Znamy odpowiedź na ten odwieczny problem
  4. Poród zaczął się za szybko. Na korytarzu zdjęła majtki i kazała mężowi łapać synka
  5. Ślad po nim zaginął. Pies znalazł się po długim czasie, wtedy zobaczył właściciela i się zaczęło, jedyne takie nagranie

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News