5-letnia Hania umarła na rękach mamy. Rodzice wystosowali poruszający apel w kwestii pogrzebu

5-letnia Hania umarła na rękach mamy. Rodzice wystosowali poruszający apel w kwestii pogrzebu Źródło: .

Córka była dla nich całym światem. Rodzice walczyli o każdy kolejny dzień życia Hani. Niestety dziewczynka przegrała walkę z ciężką chorobą i zmarła na rękach mamy. Pogrzeb 5-latki odbędzie się w najbliższą sobotę, a opiekunowie dziewczynki wystosowali poruszający apel dotyczący tej smutnej uroczystości.

Ich córka urodziła się w wyniku błędu in vitro. Każdego dnia rodzice dziewczynki walczyli o jej życie, jednak 5-latka dwa dni temu przegrała walkę z chorobą i zmarła na rękach swojej mamy. Pogrzeb dziecka odbędzie się 26 października. Łukasz i Monika Malinowscy wystosowali wzruszający apel dotyczący ceremonii pogrzebowej. 

Córka zmarła w otoczeniu bliskich

Historią Hani żyła cała Polska. Dziewczynka przyszła na świat w wyniku błędu popełnionego podczas zapłodnienia in vitro. Wielu Polaków śledziło losy 5-latki i wspierało w walce z poważną chorobą genetyczną Schinzela-Giediona. Łukasz i Monika Malinowscy, rodzice dziewczynki, starali się zapewnić swojej córce jak najlepsze życie. Niestety w poniedziałek przekazali wiadomość o śmierci dziecka. Hania zmarła w domu, otoczona najbliższą rodziną. 

Historią Hani żyła cała Polska 

Historia Hani wstrząsnęła Polakami. Rodzice przez trzy lata starali się o dziecko. W końcu postanowili skorzystać z metody in vitro. Niestety w wyniku błędu lekarskiego dziecko urodziło się z poważną wadą genetyczną. Okazało się, że do zapłodnienia użyto komórek innej kobiety, a nie mamy Hani. Niestety, po pięciu latach walki z chorobą dziewczynka zmarła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice dziewczynki opisywali jej losy na facebookowym profilu "Przygody Hanki Firanki". W ostatnim wpisie podziękowali wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa. Łukasz i Monika Malinowscy przekazali również informacje dotyczące pogrzebu ich dziecka. Wystosowali również pewną poruszającą prośbę dotyczącą ceremonii pogrzebowej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Tata zginął na miejscu, małe dziecko walczyło o życie. Nowe fakty ws. tragedii, która wstrząsnęła stolicą

- Dziękujemy Wam za każde ciepłe słowo. To dodaje sił. Pozwala dalej walczyć. Ukłony dla Was! Pożegnanie Hani odbędzie się w Sobotę 26.10.2019. [...] Mamy do Was gorącą prośbę, taką małą, ostatnią. Chcemy aby pożegnanie z Hanią nie było smutne. By wprowadzić choć odrobinę radości załóżcie "coś" kolorowego. Jeśli ktoś z Was ma możliwość dołączcie również kolorowy balonik z helem - napisali na Facebooku rodzice dziewczynki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci Lidla na celowniku oszustów. Złodziei zdradza jeden szczegół
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News