Matka poszła szukać przepięknej córki. Znalazła jej ciało w porażającym stanie

Matka poszła szukać przepięknej córki. Znalazła jej ciało w porażającym stanie Źródło: Facebook

Córka kobiety nie dawała znaku życia przez cały dzień. Matka postanowiła sprawdzić, co dzieje się z jej dzieckiem. Pojechała do domu dziewczyny i zobaczyła makabryczny widok.

Córka była modelką i trenerką fitness. Dziewczyna nie odzywała się do matki cała dobę, a wtedy kobieta postanowiła sprawdzić, co się dzieje. Pojechała do jej domu i kiedy otworzyła drzwi od mieszkania, zamarła z przerażenia. To był widok jak z horroru, policjanci wciąż szukają sprawcy.

Córka została znaleziona przez matkę w swoim mieszkaniu. Dziewczyna była martwa

Alondra Getsemani Villasenor Munoz była modelką i trenerką fitness. Piękna Meksykanka miała zaledwie 23 lata, gdy została brutalnie zamordowana. Matka dziewczyny próbowała skontaktować się ze swoim dzieckiem. Dziewczyna nie odbierała telefonu ani nie kontaktowała się z nikim przez całą dobę. Poważnie zmartwiona kobieta postanowiła sprawdzić, czy wszystko u niej w porządku. Pojechała do mieszkania modelki, a kiedy otworzyła drzwi i weszła do środka, zamarła z przerażenia. To był koszmarny widok, szczególnie dla matki. Jej córka leżała martwa na ziemi, pomieszczenie spływało krwią, a ciało dziewczyny było zupełnie zmasakrowane. 

Córka została brutalnie zamordowana. Miała zaledwie 23-lata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ustalono, że dziewczyna zginęła od strzału w głowę, a wcześniej oprawca zadał jej kilka ciosów nożem. Jej zwłoki były w przerażającym stanie. Wezwana na miejsce lokalna policja znalazła w mieszkaniu pięknej modelki m.in. dwie małe torebki z suszem, który prawdopodobnie był marihuaną. Trwa śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa 23-latki, na razie nie zatrzymano jednak żadnego podejrzanego. Nie jest to pierwsza taka zbrodnia w Meksyku.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Jak informuje portal "Sin Embargo", od stycznia do września zamordowano tam 2833 kobiety. 726 z tych spraw zakwalifikowano, jako kobietobójstwa, czyli morderstwa popełnione z nienawiści do kobiet, bardzo często o podłożu seksualnym. W tym kraju jest to osobny termin prawny, za który grozi od 30 do 60 lat więzienia. Miasto Tijuana, podobnie jak inne części kraju, jest również miejscem brutalnych walk członków karteli narkotykowych z policją i wojskiem. Liczba zabójstw w Meksyku od lat nie była aż tak wysoka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News