Zdiagnozowano u niej raka. Załamała się i swojej córce zrobiła okropną rzecz

Zdiagnozowano u niej raka. Załamała się i swojej córce zrobiła okropną rzecz Źródło: Imgur

Nie wiadomo, dlaczego ucierpiała jej córka. Gdy kobieta dowiedziała się o tym, że choruje na nowotwór kompletnie się załamała. Jednak nie można wytłumaczyć tego, co zrobiła swojemu dziecku.

Córka chorej kobiety została znaleziona w kałuży krwi. Natomiast matka leżała na wznak półnaga na śniegu, poważnie połamana. Do tego przerażającego incydentu doszło niedługo po tym, jak kobieta dowiedziała się o tym, że jest nieuleczalnie chora.

Matka otrzymała najgorszą wiadomość od lekarza

29-letnia Rosjanka Maria Russkikh dowiedziała się od lekarza, że choruje na poważny, nieuleczalny w żaden sposób nowotwór i zostało jej zaledwie kilka lat życia. Kobieta przeżyła zupełne załamanie nerwowe. Gdy wróciła do domu, zrobiła swojej córce coś okrutnego, a później wyskoczyła przez okno.

Kobietę znaleziono, gdy leżała półnaga na śniegu przed blokiem po skoku z okna mieszkania. Krzyczała, prosząc o pomoc, mówiła, że straciła czucie w kończynach. Sąsiedzi natychmiast wezwali pogotowie. Ratownicy udzielili kobiecie pomocy i przetransportowali ją do szpitala, obecnie jej stan jest stabilny. Pozostała jeszcze kwestia tego, co się stało z jej kilkuletnią córką.

Córka Rosjanki została znaleziona przez policjantów

Policjanci sforsowali drzwi do mieszkania Marii Russikikh. Wtedy też znaleźli jej kilkuletnią córkę w kałuży krwi, tuż przy drzwiach wejściowych. Niestety, dziecko już nie żyło. Sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią dziewczynka została ogłuszona ciężkim przedmiotem, a następnie uduszona. Ponadto krew, którą znaleziono na ciele niedoszłej samobójczyni, należała do jej córki. Policjanci znaleźli także list pozostawiony przez Marię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę już dłużej żyć z tymi nieznośnymi bólami głowy. Wybacz mi. Bardzo kocham swoją córkę - przeczytali śledczy w notce.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęcia
2. Wirus 2019-nCoV coraz bliżej Polski. Nie ma na niego lekarstwa, liczba zgonów i zarażonych szybko rośnie

Według sąsiadów rodzina mieszkająca w feralnym mieszkaniu była wręcz wzorowa. Jej męża nie było w domu w momencie tragedii. Nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. Według śledczych, gdy kobieta dowiedziała się o chorobie, przeżyła tak głęboki szok, że nie kontrolowała swojego zachowania. Wszczęto przeciwko niej postępowanie karne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Ogromna awaria we wszystkich urzędach w Polsce. Nie załatwisz żadnej, nawet pilnej sprawy
  3. Na twarzy pojawił się jej nowotwór. Powód? Duża część kobiet robi to regularnie
  4. Zaskakujące zdjęcie Rydzyka z młodości. Miał narzeczoną?
  5. Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News