Córka nie odpisywała na wiadomości. Gdy mama poszła do jej domu, jej oczom ukazał się przerażający widok, nogi się pod nią ugięły

Córka nie odpisywała na wiadomości. Gdy mama poszła do jej domu, jej oczom ukazał się przerażający widok, nogi się pod nią ugięły Źródło: nypost

Córka zawsze była pod telefonem, nagle jednak przestała zupełnie odpisywać na wiadomości. Bardzo zaniepokoiło to jej matkę, a gdy udała się do jej domu, zobaczyła coś strasznego.

Córka przez bardzo długi czas do nikogo się nie odzywała i nie odpowiadała na wiadomości. Jej matkę od razu ogarnęły złe przeczucia, bo wcześniej nigdy takie sytuacje nie miały miejsca. Po wielu nieodebranych połączeniach i długim czasie oczekiwania na odzew, postanowiła sprawdzić, co dzieje się z jej córką. Nie zwlekając, pojechała do jej domu, gdzie odkryła przerażającą prawdę.

Widok córki złamał serce matki

Getsemana Villaseñor była pełną energii, 23-letnią Meksykanką, która lubiła żyć aktywnie. Często spacerowała z psem i ćwiczyła. Co więcej pracowała jako modelka i instruktorka fitness w lokalnej siłowni w Tijuanie. Miasto to okryte jest złą sławą z powodu stale rosnącej przestępczości.

Matka była w stałym kontakcie z córką, dlatego brak wiadomości i nieodebrane połączenia wzbudziły jej niepokój. Chociaż miała złe przeczucia, nie spodziewała się najgorszego. Gdy weszła, zobaczyła ciało zamordowanej dziewczyny. Widok musiał być niezwykle przerażający ze względu na liczne rany kłute na ciele modelki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawca przygotował się do popełnienia zabójstwa

Policja nie miała złudzeń, że to było morderstwo. Według wstępnych ustaleń, kobieta została dźgnięta ostrym narzędziem aż kilkukrotnie. Podejrzewa się, że był to zwykły nóż kuchenny. Jednak nie była to przypadkowa zbrodnia, sprawca był przygotowany.

Oprócz noża miał ze sobą również pistolet, z którego po ataku nożem, wystrzelił w głowę modelki. Kiedy policja przyjechała na miejsce zbrodni, ustalono, że Villaseñor nie żyła już od co najmniej 24 godzin. Obecnie funkcjonariusze prowadzą śledztwo. W domu młodej Meksykanki znaleziono łuskę 9 mm pocisku oraz dwie małe torebki z roślinnością. Prawdopodobnie była w nich marihuana.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Świadkowie wydarzenia zeznali, że widzieli osobę, która uciekała z domu dziewczyny. Sprawca rzekomo odjechał czerwonym samochodem, który obecnie jest poszukiwany. Zabójca do tej pory jest na wolności i nie znamy przyczyny, dlatego pozbawił życia dziewczynę, a matkę pozbawił córki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaniepokojeni goście zgłosili, że z pokoju obok dochodzą dziwne dźwięki. Gdy pracownik zajrzał do środka niemal zemdlał
  2. Jeśli masz na dłoni linię "anioła stróża" jesteś prawdziwym szczęściarzem. Wyróżnia tylko nielicznych, jej znaczenie napawa dumą
  3. Ludzie umierają, bo wstydzą się przyznać. Tragiczna sytuacja cukrzyków
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News