Nie mieści się w głowie, co matka robiła ze swoją córką. Wszystko odbywało się w krematorium

Nie mieści się w głowie, co matka robiła ze swoją córką. Wszystko odbywało się w krematorium Źródło: Unsplash Fey Marin

Córka razem ze swoją matką dopuściły się czegoś niewyobrażalnego. Prowadziły razem dom pogrzebowy z krematorium. Skrywały w nim pewną tajemnicę. Kiedy wyszła na jaw wszyscy byli wstrząśnięci.

Córka pomagała swojej matce w prowadzeniu rodzinnego interesu. Dom pogrzebowy potrafi niektórych sam w sobie napawać grozą. Jednak przybytek, który prowadziły kobiety miał jedną tajemnicę, która mrozi krew w żyłach. Prawda ujrzała światło dzienne.

To co zrobiły matka i córka jest przerażające

Matka i jej córka prowadziły dom pogrzebowy od jedenastu lat. Przez cały ten czas ich działalność nie wzbudzała większych zastrzeżeń. Lokalna społeczność była zadowolona z oferowanych przez nie usług. Można było uznać je za bezkonkurencyjne. Jednak ich przybytek z krematorium miał osobliwy sekret, który wyszedł na jaw po wielu latach.

Pierwsze podejrzenia pojawiły się w momencie, w którym były pracownik kobiet zgłosił pewien niepokojący fakt. Sprawa wzbudziła zainteresowanie śledczych. Marka i córka ukrywały przed światem coś przerażającego. Nikt tego nie podejrzewał nawet w najczarniejszych scenariuszach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemnica skrywana w krematorium

Były  pracownik zakładu pogrzebowego złożył doniesienie o tym, że widział jak córka razem z matką pozbawia ciała złotych zębów i później je sprzedawały. To przyczyniło się do pewnych podejrzeń FBI. Wszczęto śledztwo, które ujawniło okropieństwo kobiet prowadzących krematorium. 

Okazało się, że matka i córka potajemnie handlowały ciałami zmarłych. Ta informacja wstrząsnęła mieszkańcami Montrose w stanie Kolorado. Znaczna część bliskich została sprzedana różnym organizacjom na potrzeby naukowe, medyczne czy edukacyjne. Prochy, które otrzymali klienci domu pogrzebowego mogły należeć do kogoś zupełnie innego. Zyski jakie kobiety uzyskały z handlu zwłokami sprawiły, że mogły znacznie obniżyć swoje ceny. W związku z tym pozbyły się konkurencji. Sama sprzedaż ciał nie była jednak ich jedynym występkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

Części zwłok nie były transportowane w odpowiedni sposób. Matka i córka przetransportowały głowę osoby, która zmarła na wirusowe zapalenie wątroby zwykłym lotem samolotowym, a następnie wysłały ją pocztą. Kobietom stawia się również zarzut fałszowania dokumentacji medycznych. Obie nie przyznają się do winy. Jak podaje Fakt24 grozi im po 20 lat pozbawienia wolności i kary finansowe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Jest oficjalne stanowisko papieża Franciszka ws. obchodów Wielkanocy. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Cudowny, stary przepis na blok czekoladowy z czasów PRL. Smakuje jak za dawnych lat, słodkie niebo w gębie
  5. Teresa Lipowska sama na grobie Emila Karewicza. Wypowiedziała poruszające słowa, nie da się opanować wzruszenia
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News