Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł Źródło: .

Córka Adriana Derbyshire'a nie miała łatwego życia. Julia, która miała wielkie problemy ze swoimi rówieśnikami, jak też internetowymi hejterami, musiała uciec ze swojego kraju do ojca, który mieszkał o kilka tysięcy kilometrów od niej. Kiedy wydawało się, że nastolatka zacznie nowe życie, w jej pokoju rozegrał się prawdziwy dramat.

Córka Adriana przez lata była pośmiewiskiem wśród rówieśników. Po tym, jak dziewczyna wyznała swoje uczucia do przyjaciela, jej życie zamieniło się w piekło. Wyszydzana, obgadywana i przeklinana ze wszystkich stron nastolatka musiała w pewnym momencie uciec ze swojej ojczyzny - Stanów Zjednoczonych, do ojca, który zamieszkiwał w Wielkiej Brytanii. Mogło się wydawać, że ten ruch pozwoli nastolatce zacząć nowe, bezpieczne życie. Tak się jednak nie stało.

Córka miała problemy z rówieśnikami. Adrian starał się pomóc

Mimo że ojciec Julii był wiele lat po rozwodzie z jej matką, a sam zamieszkiwał wiele tysięcy kilometrów od swojego dziecka, to żywo się nim interesował. W momencie, gdy dowiedział się, że nastolatka przechodzi przez załamanie nerwowe, spowodowane słabymi relacjami ze swoimi rówieśnikami, zdecydował się udzielić jej azylu w swoim pod londyńskim domu. To tam dziewczyna miała zacząć nowe życie u boku innych przyjaciół i znajomych. Los chciał jednak inaczej.

Dziewczyna nadal gnębiona była przez swoich starych znajomych. Amerykańskie nastolatki śmiały się z Julii, że ta ucieka do ojca i się ich boi. Po tylu latach nękania, Julia Derbyshire postanowiła zakończyć życie na sznurze podwieszonym na żyrandolu w swoim pokoju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata wszedł do pokoju i odebrało mu mowę

Kiedy Adrian nie mógł doprosić się swojej córki o przyjście na kolację, postanowił odwiedzić ją w pokoju. Tam znalazł konające dziecko, które umierało na jego oczach. Mężczyzna szybko przeciął linę na szyi dziewczyny i zadzwonił po karetkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Lekarze przez całe tygodnie walczyli o życie Julii. Niestety, ale jej stan był tak zły, że trzeba było ją odłączyć od aparatury podtrzymującej życie. Jak widać, słowo i nienawiść także mogą zabijać, a przykład Julii Derbyshire powinien być przestrogą dla wszystkich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Anna Kalczyńska żegna zmarłego tatę. Opublikowała wzruszające zdjęcie. ”Tej dziewczynce Tata nie powie już jaka jest mądra i dzielna”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News