Zadzwonili do niej ze żłobka, żeby pilnie odebrała swoją córkę. Jak zobaczyła swoje maleństwo, aż jej odebrało mowę

Zadzwonili do niej ze żłobka, żeby pilnie odebrała swoją córkę. Jak zobaczyła swoje maleństwo, aż jej odebrało mowę Źródło: .

Kiedy córka została przyjęta do żłobka mama cieszyła się, że będzie miała należytą opiekę. Kilkukrotnie sprawdziła opinie na temat placówki i nie miała żadnych zastrzeżeń do pracujących w nim kobiet. Pewnego dnia zobaczyła swoją córkę w opłakanym stanie.

Córka do tej pory dobrze czuła się w żłobku i była pod należytą opieką. Opinię mamy zmienił jeden z poranków, kiedy to została pilnie wezwana do placówki. Z jej córką stało się coś złego.

Córka miała całą posiniaczoną twarz. Opiekunki były wstrząśnięte

7-miesięczna córeczka Tracy Blinov uczęszczała do żłobka Busy Hands w Montanie w USA. Mama zostawiła ją tam bez żadnych obaw, była zadowolona z opieki i pracy zatrudnionych kobiet. Niedługo po opuszczeniu placówki otrzymała mrożący krew w żyłach telefon - została pilnie wezwana z powrotem, ponieważ jej dziecko nie było w najlepszym stanie.

Kiedy mama zobaczyła swoją małą Elianę, nie wiedziała, co ma zrobić. Emocje, które się w niej gromadziły, były jedną wielką mieszanką wybuchową. Czuła się zszokowana, zawiedziona, zaniepokojona i roztrzęsiona. Na twarzy jej córki widniały ogromne i widoczne siniaki, a także ślad po ugryzieniu. Kompletnie wyprowadziło ją to z równowagi, a opiekunki starały się załagodzić sytuację.

Zatajono bardzo ważne fakty odnośnie wychowanka w żłobku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało, córka Tracy została pogryziona przez starsze dziecko. Według mamy Eliana nie miała należytej opieki w momencie, kiedy starszy agresywny maluch się do niej zbliżył.

- Moje dziecko nie zostało ugryzione raz, bo ktoś zwrócił na nie uwagę. Nie! Ona miała kilka śladów na ciele! Najwyraźniej nie było przy niej personelu, którego obowiązkiem była opieka nad moim dzieckiem - mówi oburzona mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

W żłobku rozpoczęto nawet dochodzenie. Starano ustalić się dokładny przebieg wydarzeń. Opiekunki zeznały, że od razu zareagowały na płacz Eliany, kiedy tylko ugryzło ją starsze dziecko. Z kolei okiem lekarza ugryzienie zostawiło tak ogromne ślady, ponieważ było silne i długie - musiało trwać minimum pół minuty. Mama natychmiast zmieniła żłobek, a na jaw wyszły inne fakty.

- Dziecko, które pogryzło moją córkę, zrobiło coś podobnego we wcześniejszej placówce, w której było, dlatego też zostało z niej usunięte. Jego matka uznała, że ukryje tę informację przed dyrekcją i innymi rodzicami - opowiadała Tracy. Wina leży zatem po stronie nieodpowiedzialnej matki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Ujawniono największy sekret Zbigniewa Wodeckiego. Prawda wyszła na jaw po latach. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News